» Відділ культури, туризму, молоді та спорту » Оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директорів комунальних закладів «Публічна бібліотека Ренійської міської ради» та « Історико-краєзнавч

 
 
 

Оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директорів комунальних закладів «Публічна бібліотека Ренійської міської ради» та « Історико-краєзнавч

Автор: admin от 17-01-2022, 12:59, посмотрело: 180

0

Оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директорів комунальних закладів «Публічна бібліотека Ренійської міської ради» та « Історико-краєзнавчий музей Ренійської міської ради»

 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директорів  комунальних закладів «Публічна бібліотек Ренійської міської ради» та «Історико-краєзнавчий музей Ренійської міської ради» відповідно до ст. 21 -21-5 Закону України «Про культуру».

 

Документи на участь у конкурсі приймаються з 17.01.2022 року по 15.02.2022 року включно.

 

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- вільне володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

 

Обмеження щодо кандидатів:

- керівником закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

 

Особи, які беруть участь у конкурсі, впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

1. Заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографія (ПІБ, дата та місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону та електронну адресу, відомості про наявність чи відсутність судимості).

3. Копія паспорта.

4. Копія документів про освіту.

5. Два рекомендаційні листи довільної форми.

6. Мотиваційний лист довільної форми.

7. Публічні презентації проектів програм розвитку Комунальних закладів «Публічна бібліотека Ренійської міської ради» та «Історико-краєзнавчий музей Ренійської міської ради» на один і п’ять років.

 

 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електрону адреси: 68803,  Одеська область, Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Віорела Дулоглу,   буд.№14, відповідальна особа – Куртєва Інна Іванівна, контактний телефон: 0935058845, електрона адреса: viddilcultreni@gmail.com з позначкою «документи на конкурс КУ «Публічна бібліотека Ренійської міської ради» та КУ «Історико-краєзнавчий музей Ренійської міської ради».

Особа може надати також інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи несе відповідальність за достовірність поданої інформації.

 

Умови й терміни проведення конкурсу: конкурсна комісія після закінчення строку приймання документів розглядає документи, подані кандидатами на посаду, на відповідність кваліфікаційним вимогам  та проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм  розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду, у разі невідповідності вищезазначеним вимогам, за рішенням конкурсної комісії.

 

Категория: Відділ культури, туризму, молоді та спорту

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.