» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – КРОК ДО ГІДНОЇ РОБОТИ

 
 
 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – КРОК ДО ГІДНОЇ РОБОТИ

Автор: admin от 31-08-2021, 17:11, посмотрело: 158

0

   ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – КРОК ДО ГІДНОЇ РОБОТИ

  Професійне навчання для безробітних - це одне із пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості.

  Щорічно зростає кількість громадян, які скористалися можливістю отримати професію або пройти перепідготовку, підвищення кваліфікації за направленням центру зайнятості. Якщо громадянин бажає отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – необхідно скористатися можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня. Широкий діапазон освітніх послуг, що надають центри професійно-технічної освіти, забезпечують не тільки професійний розвиток особи, але й дозволяють набути додаткових компетенцій, що сприяє в подальшому успішному працевлаштуванню.

  В Ренійській районній філії ООЦЗ відбувся захід  спрямований  на поширення інформації  серед населення про унікальну можливість проходження професійної підготовки, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних  під конкретне замовлення роботодавців і безпосередньо організація професійного навчання кадрів на робочому місці у роботодавця. Після чого роботодавець без додаткових витрат отримує кваліфіковані кадри, а безробітні нову професію і гарантовану заробітну плату.

 Безробітні  із зацікавленістю слухали про велику кількість  послуг державного навчального закладу за різними напрямками, задавали багато питань та обирали для себе найкорисніше.

 


Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.