» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Роль психодіагностичного тестування в прогнозуванні професійного майбутнього

 
 
 

Роль психодіагностичного тестування в прогнозуванні професійного майбутнього

Автор: admin от 31-08-2021, 17:02, посмотрело: 122

0

Роль психодіагностичного тестування в прогнозуванні професійного майбутнього.

   Кожен психолог, що здійснює психодіагностичні дослідження, знає, скільки часу та сил може піти на «ручне» опрацювання результатів. Комп’ютерні технології  дозволяють автоматизувати процеси тестування, підрахунку результатів та адміністрування, надають можливість фахівцям зосередитися на вирішенні професійних задач.

   Діагностичний комплекс Державної служби зайнятості призначений для проведення профорієнтаційних консультацій як  з дорослими людьми  котрі мають вищу освіту й досвід роботи  та розглядають питання про зміну професії, підвищення фахового рівня, набуття додаткової освіти для подальшого працевлаштування, так і для профорієнтаційної роботи з учнями з метою визначення професійної спрямованості. Більша частина безробітних потребують зміни професійного майбутнього за різними обставинами, тому фахівці Ренійської філії допомагають   оцінити здібності,інтереси, можливості кожного та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання за допомогою тестування.

 


Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.