Патронатна сім’я - надія на краще.

Автор: admin от 18-01-2022, 15:18, переглянули: 1884

0

Патронатна сім’я - надія на краще.

 

Кожна дитина повинна мати свою сім’ю, відчувати батьківську любов і опіку, бути захищеною. Але іноді виникають такі умови,  коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах і тимчасово не може проживати разом з батьками, тоді на помічь приходить держава у вигляді Патронату над дитиною. Держава приймає на роботу батьків, які здійснюють тимачсовий догляд, виховання на період подоланнях цих обставин.    Щоб викреслити спільні кроки в цьому напрямку  фахівцями Ренійької районної філії Одеського обласного центру зайнятості проведено Круглий стіл  з соціальними партнерами.

«Пошук кандидатів у патронатні вихователі, інформування громадскості про суть і зміст патронату над дитиною забезпечується зокрема спецалістами служби зайнятості» - наголосив директор філії Анатолій Рошка. 

Під час зустрічі визначено механізм направлення зареєстрованих безробітних для первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Керівник Служби у справах дітей Юлія Мантуліна детально  інформувала про порядок та строки проходження відбору у Патронатні вихователі такою особою. 

Представник КУ «Центр надання соціальних послуг» Олена Ботіка розповіла про мету утворення прийомної сім’ї.

Тільки спільними зусиллями, усі разом  ми можемо надати дитині шанс побути щасливою, а ствав дорослою побудувати свою щасливу родину, виховувати своїх дітей, та й просто стати хорошою людиною – хіба це не варто наших зусиль?

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Співпрацю з новоствореним підприємством продовжено.

Автор: admin от 18-01-2022, 10:14, переглянули: 1463

0

Співпрацю з новоствореним підприємством продовжено.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Мовігруп Картал» здійснює свою діяльність на території  Ренійської громади з жовтня  2020 року. Підприємство збирає комплектуючі для електромобілей відомих європейських брендів. 

Фахіввці філії продовжують співпрацю з підприємством. Проводяться різноманітні заходи – особисті зустрічі, семінари з метою визначення поточної та перспективної потреби у кадрах задля оперативного добору персоналу на підприємство.

Днями відбулась робоча зустріч директора філії Анатолія Рошки з керівництвом ТОВ «Мовігруп Картал». Підприємство звернулось по допомогу в укомплектуванні кадрами. Під час зустрічі було запропоновано ряд послуг, які надає  служба зайнятості з метою якісного добору кадрів це - можливість організації професійного відбору претендентів на роботу та навчання на КЦП за напрямком «охорона праці». Після успішного проходження навчання та позитивного результату з профвідбору, а саме отримання профдіагностичної оцінки відповідності наявних індивідуальних особливостей людини вимогам певної професійної діяльності, на фабрику працевлаштовано 13 осіб. 

Взагалі з початку роботи  підприємства за допомогою служби зайнятості працевлаштована 31 особа. На підприємстві і сьогодні є потреба у працівниках - це підганяльник котушок та зварювальник контактної зварки.

Така співпраця вигідна як для працедавця так і для громади. Це і нові робочі місця, інвестиції та податки які сплачуються у місцевий бюджет.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

На основі чого робиться вибір професії?

Автор: admin от 29-12-2021, 07:27, переглянули: 109

0

На основі чого робиться вибір професії?

 

Ренійською районною філією Одеського обласного центру зайнятості були проведені профорієнтаційні онлайн - уроки для учнів 9-11-х класів шкіл  Ренійської територіальної громади.

В сільській місцевості, віддаленій від  можливостей  міста, процес профорієнтації проходить ще важче, саме тому корисною для юнаків та дівчат виявилася дискусія щодо проблем зайнятості молоді, вибору професії та працевлаштування у тому числі  у селі. 

Фахівці центру зайнятості розповіли як правильно обирати професію та як уникнути при цьому помилок. Учні дискутували на тему: «Яку професію ви вважаєте престижною?», обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії. Увагу було приділено обговоренню помилок, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору. У жвавому діалозі діти намагались дати відповіді на питання щодо їх майбутнього життєвого та професійного шляху.

Також були розглянуті та обговорені сучасні методи пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсів. Надані консультації щодо можливого проходження тестування учнів за допомогою онлайн-платформи служби зайнятості. Для більш якісного розуміння результатів тестів та отримання професійних рекомендацій щодо вибору професії учням було запропоновано звернутися до фахівців служби зайнятості.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 
 

Співпраця з сільськогосподарськими підприємствами.

Автор: admin от 19-11-2021, 11:31, переглянули: 112

0

Співпраця з сільськогосподарськими підприємствами.

         Щороку підприємства сільськогосподарської галузі  напередодні весняного сезону  шукають кваліфікованих працівників. Найбільш затребувані посади це тракторист, робітнитник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, тощо.

         З метою укомплектування вакансій, підприємства сільськогосподарської галузі ТОВ «Долинська Нова», СВК «Дюз»,  ТОВ «Дунай Агрос», ПРаТ «Виноградар»,  СВК Новосільське»  та інші  звертаються до  фахівців Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Безробітні,  що перебувають на обліку в центрі зайнятості, залучаються спочатку до тимчасових робіт, адже роботи такого характеру не тільки сприяють тимчасовій зайнятості безробітних, пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці, а й мотивують безробітних громадян до праці та й дають шанс роботодавцю оцінити потенціальних працівників, раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави.  З початку року у таких роботах прийняло участь 279 осіб.  Працевлаштовано за сприянням Ренійської  філії на вказані підприємства  більше 160 осіб.   З  сільгосппідприємствами  підписано 8 договорів про співпрацю, зареєстровано електронний кабінет роботодавця. 

         Така взаємовигідна співпраця сприяє швидкому укомплектуванню вакансій та прискоренню працевлштування шукачів роботи.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 
Попередня Наступна