» Повідомлення про оприлюднення проектів » «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Рені”

 
 
 

«Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Рені”

Автор: admin от 12-07-2019, 12:27, посмотрело: 1006

0

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення виконавчого комітету  Ренійської міської ради Одеської області

«Про затвердження норм надання послуг  з вивезення  побутових відходів на території міста Рені” 

 

            Відповідно до вимог ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради Одеської області повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету  Ренійської міської ради Одеської області «Про затвердження норм надання послуг  з вивезення  побутових відходів на території міста Рені”  та  відповідного аналізу регуляторного впливу.

Метою проекту рішення є затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних та рідких) на території міста Рені, що дасть змогу  забезпечити належний санітарний стан у місті та впорядкувати питання у сфері поводження з відходами у відповідності з вимогами діючого законодавства.

Проект регуляторного акту та  аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області: http://www.renimvk.od.ua , в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту приймаються в письмовому або електронному вигляді виконавчим комітетом Ренійської міської ради Одеської області (розробником)  протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення на адресу:   вул. Соборна, 103,    м. Рені,    Одеська область,  68800,  тел. (04840) 4-10-19, e-mail: merreni@ukr.net

 

 

 

 

 

 

Категория: Повідомлення про оприлюднення проектів

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.