» Информация » Щодо компенсації вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва , що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання

 
 
 

Щодо компенсації вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва , що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання

Автор: admin от 18-05-2021, 17:36, посмотрело: 565

0

       Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21 грудня 2018 року № 837-VII (із змінами) передбачено часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

           Часткова компенсація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння.

              За додатковою інформацією звертайтеся: м. Рені, вул. Вознесенська 139, Виконавчий комітет Ренійської міської ради, 21-й кабінет.

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.