» Информация » Співпраця з громадою.

 
 
 

Співпраця з громадою.

Автор: admin от 23-03-2021, 18:06, посмотрело: 628

0

Співпраця з громадою.

 

Сьогодні новостворені територіальні громади отримали від держави суттєві преференції, які дозволяють активно розвивати територію, модернізувати та створювати нові об’єкти інфраструктури, забезпечувати якісний сервіс з наданням базових послуг своїм мешканцям.

З метою подальшої співпраці з Ренійською об’єднаною територіальною громадою та вирішення питань, пов’язаних із здійсненням своїх службових повноважень, передбачених Законом України «Про пробацію», 11 березня поточного року Ренійським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області організовано та проведено спільну робочу зустріч з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Ренійської міської ради Ольгою Калайджи.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо надання адміністративних послуг суб’єктам пробації, які проживають у громаді, з метою проведення якісної наглядової та досудової пробації. Особливу увагу було приділено здійсненню спільних заходів у вирішенні питань підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Хоча на теперішній час реорганізація у громаді ще продовжується, сторони дійшли згоди у важливості вирішення проблемних питань клієнтів пробації, і керівництво ОТГ цілком готово співпрацювати та «оперативно» реагувати на всі існуючи та виникаючи проблеми мешканців громади, тому що забезпечення безпеки суспільства є пріоритетним завданням не тільки органу пробації, а й всієї громади.

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.