» Информация » Спільні цінності

 
 
 

Спільні цінності

Автор: admin от 2-02-2021, 09:45, посмотрело: 356

0

Україна є частиною Європи.
 
Нас так багато об’єднує. Безпека й економіка, історія та культура, екологія і політика. А найголовніше – нас об’єднують спільні цінності. Свобода, гідність, демократія, повага один до одного та верховенство права.
 
Саме ці цінності вивели українців на Майдан, і поруч із синьо-жовтим прапором України там майорів синьо-жовтий прапор ЄС.
 
З тих пір Україна все більше інтегрується до Європейського Союзу. І кожний крок цієї інтеграції щось змінює на краще для українців: нові можливості для підприємців та студентів, відремонтовані за європейськими стандартами дороги, нові комфортні Центри адміністративних послуг, електронні державні сервіси тощо.
 
Змін  багато, але зв'язок цих перетворень України з євроінтеграцією ми часто не усвідомлюємо.
 
Посилити цю свідомість має на меті новий проект, який починається за ініціативи Уряду та за підтримки @Представництва ЄС в Україні. Сьогодні стартує  інформаційна кампанія EUКраїна, яка простими словами розповість про те, що таке євроінтеграція і про її прояви в нашому повсякденному житті.
 
Кожний із нас власними зусиллями може сприяти якомога швидшій та повноправній участі України в ЄС. Поважати інших, дбати про чистоту свого міста, сортувати сміття чи прибирати за своїм домашнім улюбленцем на вулиці… Це і є приклади простих звичок, які є складовою європейських цінностей.

Адже нас європейцями робить не лише біометричний паспорт, а єдність світогляду. 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.