» Информация » КП «Водоканал» ІНФОРМУЄ !

 
 
 

КП «Водоканал» ІНФОРМУЄ !

Автор: admin от 5-07-2019, 14:46, посмотрело: 1810

0

Шановні абоненти!

У зв'язку з численними зривами пломб і пошкодженням антимагнітних пломб, для запобігання даних ситуацій хочемо вас попередити:

Згідно з чинними Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, визначено обов'язок споживача забезпечувати цілісність пломб і антимагнітних пломб (далі пломби) засобів обліку і не втручатися в їх роботу . Також, типовим договором про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення передбачено, що споживач несе відповідальність в тому числі за втручання і роботу засобів обліку води.

 

Відповідно до вимог ст 103-1 і 103-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення самовільне демонтаж, умисне знищення, пошкодження, інше несанкціоноване втручання в роботу вузла обліку води - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Крім цього, згідно зі ст. 188-1 Кримінального кодексу України такі ж дії, якими завдано матеріальних збитків, тягнуть за собою кримінальну відповідальність і караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

Керуючись чинним законодавством України, застерігаємо, що в разі виявлення пошкодження пломб на засобах обліку та для зняття пломби, споживачеві необхідно терміново повідомити КП «Водоканал» в наступний спосіб:

 

• в разі порушення цілісності пломби на лічильнику води, повідомити за телефонами 4-52-31 або 4-01-71;

• для зняття пломби з метою заміни лічильника або для чистки фільтра написати заяву КП «Водоканал» РГС 

 

У разі виявлення працівниками підприємства факту пошкодження пломб на засобах обліку води і відсутності повідомлення від споживача, КП «Водоканал» РГС залишає за собою право здійснити всі заходи для залучення останнього до адміністративної або кримінальної відповідальності.

 

 

                                                                                                            КП «Водоканал» РМР

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.