» Последние публикации на сайте

 
 
 

САЙТ РЕНІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗМІНЮЄ АДРЕСУ

Автор: admin от 27-04-2022, 12:48, переглянули: 2188

0

НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ДОСТУПНА ЗА

 

ПОСИЛАННЯМ

 

https://gromada.org.ua/gromada/reniyska//

Категорія: Информация

 

П е р е л і к проєктів рішень виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Автор: admin от 26-01-2022, 16:08, переглянули: 3908

0

П е р е л і к

проєктів рішень виконавчого комітету Ренійської міської ради

Ізмаїльського району Одеської області

 Завантажити проєкти  можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1vrVhpVP9g9DlpiWb8xS8b0eLHt6QzSm7?usp=sharing

№ з/п

Найменування документа

№ проєкту рішення

1

Про внесення змін до Складу комісії з контролю за використанням жилої площі та інших приміщень у гуртожитках, що перебувають у власності Ренійської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 30.04.2021 № 55

001

2

Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

002

3

Про схвалення проекту рішення Ренійської міської ради «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» на 2022 рік

003

4

Про схвалення проекту рішення Ренійської міської ради «Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 29 червня 2021 року № 221-VIII»

004

5

Про схвалення проекту рішення Ренійської міської ради «Про внесення змін до Програми розвитку культури та мистецтва в Ренійській міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 16.04.2021 року №136-VIII»

005

6

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ренійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ренійської міської ради на 2022 рік

006

7

Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «ГАРАНТ» Ренійської міської ради 

007

Категорія: Проекты решений исполком

 

САЙТ РЕНІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗМІНЮЄ АДРЕСУ

Автор: admin от 25-01-2022, 09:39, переглянули: 1981

0

ОНОВЛЕНА ВЕРСІЯ САЙТУ ДОСТУПНА ЗА

ПОСИЛАННЯМ:


https://reniyska-gromada.gov.ua/news/

Категорія: Информация

 

Патронатна сім’я - надія на краще.

Автор: admin от 18-01-2022, 15:18, переглянули: 2381

0

Патронатна сім’я - надія на краще.

 

Кожна дитина повинна мати свою сім’ю, відчувати батьківську любов і опіку, бути захищеною. Але іноді виникають такі умови,  коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах і тимчасово не може проживати разом з батьками, тоді на помічь приходить держава у вигляді Патронату над дитиною. Держава приймає на роботу батьків, які здійснюють тимачсовий догляд, виховання на період подоланнях цих обставин.    Щоб викреслити спільні кроки в цьому напрямку  фахівцями Ренійької районної філії Одеського обласного центру зайнятості проведено Круглий стіл  з соціальними партнерами.

«Пошук кандидатів у патронатні вихователі, інформування громадскості про суть і зміст патронату над дитиною забезпечується зокрема спецалістами служби зайнятості» - наголосив директор філії Анатолій Рошка. 

Під час зустрічі визначено механізм направлення зареєстрованих безробітних для первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Керівник Служби у справах дітей Юлія Мантуліна детально  інформувала про порядок та строки проходження відбору у Патронатні вихователі такою особою. 

Представник КУ «Центр надання соціальних послуг» Олена Ботіка розповіла про мету утворення прийомної сім’ї.

Тільки спільними зусиллями, усі разом  ми можемо надати дитині шанс побути щасливою, а ствав дорослою побудувати свою щасливу родину, виховувати своїх дітей, та й просто стати хорошою людиною – хіба це не варто наших зусиль?

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Співпрацю з новоствореним підприємством продовжено.

Автор: admin от 18-01-2022, 10:14, переглянули: 1965

0

Співпрацю з новоствореним підприємством продовжено.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Мовігруп Картал» здійснює свою діяльність на території  Ренійської громади з жовтня  2020 року. Підприємство збирає комплектуючі для електромобілей відомих європейських брендів. 

Фахіввці філії продовжують співпрацю з підприємством. Проводяться різноманітні заходи – особисті зустрічі, семінари з метою визначення поточної та перспективної потреби у кадрах задля оперативного добору персоналу на підприємство.

Днями відбулась робоча зустріч директора філії Анатолія Рошки з керівництвом ТОВ «Мовігруп Картал». Підприємство звернулось по допомогу в укомплектуванні кадрами. Під час зустрічі було запропоновано ряд послуг, які надає  служба зайнятості з метою якісного добору кадрів це - можливість організації професійного відбору претендентів на роботу та навчання на КЦП за напрямком «охорона праці». Після успішного проходження навчання та позитивного результату з профвідбору, а саме отримання профдіагностичної оцінки відповідності наявних індивідуальних особливостей людини вимогам певної професійної діяльності, на фабрику працевлаштовано 13 осіб. 

Взагалі з початку роботи  підприємства за допомогою служби зайнятості працевлаштована 31 особа. На підприємстві і сьогодні є потреба у працівниках - це підганяльник котушок та зварювальник контактної зварки.

Така співпраця вигідна як для працедавця так і для громади. Це і нові робочі місця, інвестиції та податки які сплачуються у місцевий бюджет.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 
Попередня Наступна