» Увага

 
 
 

Увага

Автор: admin от 17-11-2021, 15:36, посмотрело: 204

0

          У відповідності до статей 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статей 15, 16 Закону України «Про оборону України», статті 18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 34 Закону України «Про військовий обов’язок», виконавчий комітет  Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області нагадує підприємствам, установам та організаціям, розташованих на території Ренійської міської територіальної громади, що не перебувають  у комунальній власності, про надання звітів про чисельність працюючих, військовозобов’язаних та призовників.

Звіти згідно наданої форми (форма додається) необхідно надати не пізніше 23 листопада 2021 року до 2 відділу Ізмаїльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (адрес: м. Рені вул. 28 Червня 259), копії звітів надати  виконавчому комітету  Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області   на електронну адресу: merreni@ukr.net., або в паперовому вигляді.            

 

Попереджаємо, що у відповідності до пункту 2 статті 26 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»,  статті 20 Закону України «Про оборону України», статті 210-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», Ви несете відповідальність за порушення вимог законодавства України про мобілізацію.

 

Звіт : zvt-na-voenkomat.doc [44 Kb]

 

Категория: ---

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.