» ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 
 
 

ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Автор: admin от 2-06-2021, 09:33, посмотрело: 296

0

ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»  від 12.05.2021 року №517, визначено напрями державної підтримки розвитку тваринництва та переробки  сільськогосподарської продукції на 2021 рік.

Порядком передбачено фінансування сільгосптоваровиробникам (юридичним особам та фізичним особам підприємцям), що утримують сільськогосподарських тварин.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 року №384 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств» 

 

Пакети документів на отримання дотацій за пунктами 10, 12, 13 у зазначені Порядками терміни надавати до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, буд.83, каб.1422.

 

Телефон для довідок (048)-728-34-61.

 

Інформація надана  Департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації.

Категория: ---

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.