» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Робоча зустріч з роботодавцем.

 
 
 

Робоча зустріч з роботодавцем.

Автор: admin от 11-10-2021, 14:47, посмотрело: 73

0

Робоча зустріч з роботодавцем.

 

         З метою зміцнення партнерських відносин з роботодавцями та надання їм інформаційно-консультаційних послуг  директор Ренійської районної  філії Одеського обласного центру зайнятості Анатолій Рошка  провів робочу зустріч з керівником ТОВ «Поромний комплекс Орлівка»  Віктором Готка.

         Поромна переправа через річку Дунай почала офіціну роботу з серпня 2020 року. Це унікальний, сучасний поромний комплекс в селі Орлівка Ізмаїльського району  Одеської області з міжнародним пунктом пропуску через державний кордон для поромного, пасажирського та вантажного сполучення між населеними пунктами Орлівка (Україна) – Ісакча (Румунія).

         Основна тема розмови  -  шляхи вирішення кадрових питань за сприянням служби зайнятості. За допомогою   фахівців філії  на підприємстві укомплектовано 16 вакансій.

         Анатолій Рошка  розповів, що служба зайнятості сьогодні активно реформується у сервісну соціальну службу, яка оперативно реагує на потреби ринку праці, ознайомив роботодавця з впровадженням нових форм роботи у діяльності   та її пріоритетні напрямки.

         «Дуже вдячний  за плідну співпрацю службі зайнятості. Сподіваюсь,   що проблему укомплектування вакансій будемо вирішувати швидко та якісно й надалі», – зауважив Віктор Готка. 

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.