» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Продовжується співпраця служби зайнятості та сектору з питань пробації

 
 
 

Продовжується співпраця служби зайнятості та сектору з питань пробації

Автор: admin от 11-10-2021, 12:17, посмотрело: 59

0

Продовжується співпраця служби зайнятості та сектору з питань пробації

         Саме тому в рамках співпраці відділу пробації  та Ренійської районної філії ООЦЗ  відбувся онлайн-семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.  Мета заходу — ознайомлення  зі спектром   послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.

         У ході зустрічі  фахівець з питань зайнятості ознайомила  присутніх з усіма соціальними послугами служби зайнятості, надала поради щодо  шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Також презентували послуги професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Слухачі семінару обговорювали вимоги до майбутньої роботи та їх відповідність сьогоденним реаліям.

         Важливо зазначити, що основна мета роботи із цією категорією громадян – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, допомога в усвідомленні і виправленні зроблених  ними помилок, пошук шляхів та методів їх подолання. А найголовніше — пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та професійне майбутнє.

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.