» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Служба зайнятості: діалог з місцевими громадами

 
 
 

Служба зайнятості: діалог з місцевими громадами

Автор: admin от 20-09-2021, 12:45, посмотрело: 330

0

Служба зайнятості: діалог з місцевими громадами

 

 

         17 вересня 2021 року Ренійська районна філія Одеського ОЦЗ за підтримки органів місцевого самоврядування організували масові заходи для мешканців Ренійської територіальної громади: ярмарок вакансій та профорієнтаційний захід для молоді «У світ професій разом зі службою зайнятості».

         Заходи пройшли за підтримки органів місцевого самоврядування та безпосередній участі міського голови Ігоря Плєхова, який запросив працедавців до подальшої взаємодії та акцентував увагу на важливості виплати працівникам гідної заробітної плати.

         Сергій Гаценко, директор Одеського обласного центру зайнятості відвідав заходи та зустрівся з представниками місцевих органів влади, роботодавцями та представниками навчальних закладів. Під час відкриття заходів він зазначив: «Служба зайнятості є генератором співпраці, як в частині задоволення потреб роботодавців, так і в підготовці молоді до свідомого вибору професії».

         В профорієнтаційному заході взяли участь близько 450 учнів з 7 шкіл Ренійської громади. Їм презентували свої послуги 6 вищих навчальних закладів Одеси та ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Фахівці центру провели майстер-класи з робітничих професій, де школярі мали можливість спробувати себе у незвичних для себе ролях. Діти на власному досвіді переконались, що у робітничих професій є своя привабливість, що у купі з їхньою актуальністю на ринку праці, робить їх дуже цікавими та перспективними.

         У ярмарку вакансій взяли участь 26 роботодавців Ренійської териториальної громади – це філія ДП «Адміністрація морських портів України», ПП «Реніліс», ДП «Ренійський морський торговельний порт», КП «Водоканал», ТОВ «Агро-Рені» та інші. Близько 200 шукачів роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, запитати про вакансії, які були представлені на ярмарку, про умови роботи, заробітну плату тощо. Як результат видано 9 направлень на співбесіду. Більше 20 осіб виявили бажання відвідати роботодавців щоб ознайомитись з робочим процессом безпорсередньо на підприємстві.

 

 

 

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.