» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Презентація роботодавця – крок до працевлаштування!

 
 
 

Презентація роботодавця – крок до працевлаштування!

Автор: admin от 9-09-2021, 14:35, посмотрело: 42

0

Презентація роботодавця – крок до працевлаштування!

 

         Презентація роботодавця - ефективна форма співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця та представлення свого підприємства.

         8 вересня безробітні Ренійської  рйонної філії Одеського обласного центру зайнятості   мали змогу відвідати ВП «Ренійську дистанцію колії» та на власні очі ознайомитись із виробничими процесами на підприємстві.

         У ході презентації представник підприємства розповіла про вимоги роботодавця до претендентів на існуючі вакансії, графік та умови праці, переваги працевлаштування,  демонструвала показові приклади, розповіла про гідну оплату праці, яка має відрядно-преміальний характер,  не оминула увагою і такі питання, як рівень кваліфікації, сумлінне виконання обов’язків, що також матеріально винагороджується. Вона акцентувала увагу, що  від робітників залізничного транспорту залежить  безпека руху в момент перевезення  пасажирів та вантажу.

         Фахівці філії ознайомили присутніх про можливість навчання безпосередньо на підприємстві  за дуальною формою навчання.  Всього в заході взяло участь 11 безробітних, які зацікавились можливістю офіційного працевлаштування. Наприкінці заходу безробітні ставили запитання працівникам,  на що отримували вичерпні відповіді. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за організацію корисного і пізнавального заходу, на їх думку захід пройшов насичено та змістовно.

 

 

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.