Легальне працевлаштування.

Автор: admin от 7-09-2021, 16:44, посмотрело: 158

0

Легальне працевлаштування.

6 вересня 2021 року працівниками Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення спільно зі старшим інспектором Головного управління Держпраці в Одеській області Ігорем Сорокіним організовано та проведено інформаційний захід для суб’єктів пробації  Ізмаїльського районного відділу № 3 філії Центру пробації в Одеській області на тему: «Легальне працевлаштування».

Заступник начальника відділу Ренійської філії  Людмила Руденко детально розповіда про послуги служби зайнятості, перелічила наявні  вакансії для офіційного працевлаштування та наголосила на тому, що послуги громадянам та роботодавцям надаються державною службою зайнятості абсолютно безкоштовно. Фахівець філії Катерина Попова презентувала послуги з профорієнтації та професії, яким навчають безкоштовно у  Одеському центрі профтехосвіти Державної служби зайнятості.

Під час зустрічі присутнім  надано роз’яснення про  переваги офіційного  працевлаштування, наведено приклади негативних наслідків у разі працевлаштування без оформлення належним чином трудових відносин із роботодавцем, видів шахрайства з якими зіштовхуються громадяни під час працевлаштування.

Інспектор держпраці  розповів про  налагодження діалогу з майбутніми роботодавцями та перелічив переваги отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на повний соціальний пакет: відпустки, оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та призначення пенсії. Акцентував увагу, що обідві сторони і працедавець і пошукач роботи несуть персональну відповідальність за легальне оформлення трудових відносин.

На завершення діалогу всі отримали відповіді на свої численні запитання, які їх цікавили.

Сподіваємось, що надана  інформація не залишиться поза увагою непрацюючих суб’єктів пробації, та допоможе їм втілити право на працю та надасть  можливість заробляти собі на життя. Кожний повинен самостійно вирішити, що для нього важливіше: жити сьогоденням або мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.


Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.