» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Курс на покращення співпраці з роботодавцем.

 
 
 

Курс на покращення співпраці з роботодавцем.

Автор: admin от 6-09-2021, 14:23, посмотрело: 358

0

Курс на покращення співпраці з роботодавцем.

            Нещодавно директор Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Анатолій Рошка провів зустріч з директором ПрАТ «Виноградар».

         ПрАТ «Виноградар» вже багато років залишіється незмінним партнером служби зайнятості. Підприємство  спеціалізується на вирощуванні винограду та виробництві виноматеріалу.

         На початку 2020 року між Ренійською філією та працедавцем  підписано Угоду про співпрацю де обговорено напрямки та форми співпраці з метою вирішення нагальних питань зайнятості на території  Ренійської громади.

         На зустрічі керівники  обговорили нагальні питання, зокрема шукали шляхи вирішення кадрових проблем підприємства за сприянням служби зайнятості. Анатолій Костянтинович  презентував послуги, які надає філія роботодавцям та ознайомив із ситуацію на місцевому ринку праці, детально розповів про  сучасні електронні сервіси служби зайнятості.

У свою чергу, керівник підприємства зазначив, що акціоненрне товариство  зацікавлено у співпраці із службою зайнятості та потребує допомоги з питань підбору кандидатів на вакантні посади і в подальшому. Восені  розпочинається збір  винограду і підприємство потребує додаткових робочих рук..

         Взагалі з початку року на підприємстві 97 осіб взяли участь у роботах тимчасового характеру,  з них працевлаштовані  34 шукача роботи.  У такий спосіб підприємство вчасно виконує сільськогосподарські роботи, а працівники отримують легальний заробіток та офіційну  роботу.

         За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у напрямку вирішення кадрових питань на підприємстві з метою досягення загальних цілей у відповідності до інтересів кожної сторони.

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.