» Ренійська районна філія Одеського обласного центру » Зупинимо торгівлі людми разом.

 
 
 

Зупинимо торгівлі людми разом.

Автор: admin от 30-07-2021, 11:33, посмотрело: 106

0

Зупинимо торгівлі людми разом.

 

         Сьогодні, 30 липня, Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

         Служба зайнятості не залишається осторонь. Фахівцями Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  проведено Круглий стіл за участю соціальних партнерів та представників органів місцевого самоаврядування на тему: «Зупинимо торівлю людьми разом».

         Захід відкрив директор філії  Анатолій Рошка.  «Торгівля людьми − глобальний злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини. Складна економічна ситуація в країні, безробіття, низька якість життя населення змушують громадян  шукати роботу за кордоном. Все це прискорює розширення такого явища як торгівля людьми, адже це проблема світового масштабу» - сказав директор центру зайнятості.  Він акцентував увагу, що служба зайнятості надає можливість шукачам роботи працевлаштуватися офіційно в Державі Ізраїль, зокрема в будівельній галузі та розповів про вимоги до потенційних кандидатів, як проходить відбір працівників, процедуру підготовки до працевлаштування, умови проживання, оплату праці. 

         Під час заходу обговорювались питання протидій торгівлі людьми, використання дитячої праці. Особливу увагу було приділено аспектам безпечного працевлаштування громадян України за кордоном.

         Учасники «круглого столу» не залишилися  байдужим, всі взяли активну участь в обговоренні, адже торгівля людьми є зараз цілком сучасною реалією. Сучасне рабство може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, віку, статі, освіти. Постраждалі живуть серед нас і ми не можемо залишатись байдужими до чужої біди.

         І лише об’єднавши зусилля можна протидіяти цьому злу сьогодні.

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.