«ПротиДІЙ торгівлі людьми».

Автор: admin от 30-07-2021, 11:32, посмотрело: 69

0

«ПротиДІЙ торгівлі людьми».

         Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

 Саме з метою попередження торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці та для  боротьби з нею, фахівцями Ренійської районної філії разом із соціальними партнерами було проведено низку  заходів для осіб, котрі перебувають на обліку у службі зайнятості.

 Насамперед, орієнтуючи на працю саме в Україні, фахівці детально розповіли про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. Надали інформацію щодо легального працевлаштування за кордоном, про допомогу потерпілим від усіх форм сучасного рабства.

 Сподіваємося, що присутні  позбулися стереотипів,  якi  склалися у суспільстві стосовно працевлаштування за кордоном;  усвідомили всі небезпеки, які можуть виникнути в процесі підготовки до виїзду за кордон та працевлаштування; усвідомили важливість  наслiдкiв трудової міграції  як врегульованої, так i неврегульованої; навчились свідомо обирати шляхи легального працевлаштування за кордоном, але в пріоритеті всього цього був лозунг «Живи та працюй в Україні»!

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.