ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!

Автор: admin от 26-07-2021, 11:43, посмотрело: 726

0

ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!

 

Підприємство  КП "МІСЬКІ ДОРОГИ» терміново запрошує на роботу:

-  дорожний робітник – 2  вакансії (з-пл. - 10000,00грн.). Виконує роботи з ремонту та утримання автомобільних доргіг, штучних споруд на них та тротуарів.

- робітник з благоустрою  - 1 вакансія  (з-пл. – 8931,00грн.). Виконує роботи під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг, штучних споруд на них та тротуарів. Виконує роботи з відновлення плиткового покриття на тротуарах, площах.

- прибиральник територій – 2 вакансії  (з-пл. – 8931,00грн.). Підмітає проїжджу частину доріг та тротуарі вулиць. Чистить їх від снігу та льоду, посипає піском. Веде нагляд са санітарним станом обслугованої території.

- тракторист -  1 вакансія  (з-пл. 10000,00грн.). Керує трактором під час транспортування різних вантажів, металоконструкцій і споруд різної маси та габаритів із застосуванням причіпних пристроїв або устаткування. Стежить за вантаженням, кріпленням і розвантаженням вантажів, що траспортуються.Виявляє та усуває несправності в роботі трактора.

- машиніст котка самохідного – 1 вакансія  (з-пл. – 10000,00грн.). Керує котком самохідним під час укочування насипних грунтів, основи дорожньої одежі (щебінки, гравію, тощо), асфальтобетонного покриття у ході спорудження дорожніх насипів з пошаровим відсипанням; засипання бюветів, западин. Виконує щозмінне технічне обслуговування котка, бере участь у його плановому запобіжному ремонті.

Місце проведення робіт: м.Одеса. 

         За додатковою інформацією звертатись  до фахівців Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою:

м.Рені, вул.Соборна 78-А  або за телефоном 4-10-66

 

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.