Багато років разом.

Автор: admin от 14-07-2021, 09:28, посмотрело: 162

0

Багато років разом.

         Ренійська районна філія не один рік плідно співпрацює з приватним підприємством «Ренійський аграрій», яке є вигідним партнером та роботодавцем. 

         Ефективність роботи любого підприємства залежить від швидкого укомплектування  вакансій кваліфікованими  кадрами і в цьому надійним помічником виступає  служба зайнятості.  Після впровадження в роботу служби зайнятості Інституту «Консультант роботодавця», між Ренійською філією та  підприємством  «Ренійський аграрій» у 2020 році  укладено договір про співпрацю. Також роботодавець з метою економії свого часу для подання вакансій та інших звітів  використовує сучасний сервіс -  електронний кабінет роботодавця.

         З початком весняних робіт на підприємстві, яке займається вирощуванням зернових культур,  було організовано тимчасові роботи для  безробітних осіб. Це вигідно обом сторонам – економія коштів для роботодавця і додатковий заробіток для безробітних осіб.

         Взагалі з початку року на підприємство  працевлаштовано 10 шукачів роботи -  це трактористи, водії, оператори полів зрошування. До речі до працевлаштування вони  пройшли курси цільового призначення з питань дотримання правил безпечного ведення робіт на підприємстві сільськогосподарської галузі на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Деякі з них успішно пройшли  профвідбір на замовлену роботодавцем вакансію.

         В сучасних умовах ведення сільського господасртва  є досить  непростою справою.  І у вирішенні багатьох питань аграріям допомогає взаємовигідна співпраця зі службою зайнятосі. 

Категория: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.