ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ РЕНІЙСЬКОЇ ОТГ!!!

Автор: admin от 16-09-2021, 14:36, переглянули: 91

0

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ РЕНІЙСЬКОЇ ОТГ!!!

 

         17 вересня 2021 року о 13.00 годині  Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості на території міського «Парку Перемоги» проводить масовий Інтерактивний профорієнтаційний захід для молоді  Ренійської ОТГ « У світ професій –разом зі службою зайнятості».

  Майстри навчання Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»  проведуть феєричні майстер-класи з професій, які можна отримати в центрі .

  Також учні побачать, яким різноманітним та цікавим є світ небезпечних професій!

   На захід запрошені ВУЗи Одеської області, з якими створюється  єдиний майданчик для спілкування, де молодь зможе отримати  консультації представників навчальних закладів.

   Фахівці служби зайнятості  проведуть профдіагностичне тестування, яке є шляхом до успішного професійного вибору!

Вас чекає ще багато цікавого! Обов’язково приходьте!

 

   Більш детальну інформацію про Інтерактивний захід можна отримати за телефоном:  (04840) 4-04-41

 

         Чекаємо усіх бажаючих за адресою: м.Рені, « Парк Перемоги».

 

 

 

 

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ!!!

Автор: admin от 16-09-2021, 11:43, переглянули: 8

0

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ!!!

 

         17 вересня 2021 року Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості проводить Ярмарок вакансій.

         Захід передбачає єдиний майданчик для спілкування шукачів роботи та роботодавців  Ренійської територіальної громади.

         Шукачі роботи зможуть ознайомитись з вакансіями, безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, отримати консультації фахівців служби зайнятості;  роботодавці  - презентувати свої підприємства та провести співбесіду з потенційними працівниками.

         Інформування та консультування громадян, які відвідують Ярмарок вакансій надаватимуться  спеціалістами служби зайнятості  з використанням «Віртуального центру зайнятості».

 

         Детальну інформацію про Ярмарок вакансій можна отримати за телефоном:  (04840) 4-10-66, (04840)43139.

 

         Чекаємо усіх бажаючих  об 11.00 годині за адресою: м.Рені, Парк «Перемоги».

 

 

 

 

 

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Презентація роботодавця – крок до працевлаштування!

Автор: admin от 9-09-2021, 14:35, переглянули: 19

0

Презентація роботодавця – крок до працевлаштування!

 

         Презентація роботодавця - ефективна форма співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця та представлення свого підприємства.

         8 вересня безробітні Ренійської  рйонної філії Одеського обласного центру зайнятості   мали змогу відвідати ВП «Ренійську дистанцію колії» та на власні очі ознайомитись із виробничими процесами на підприємстві.

         У ході презентації представник підприємства розповіла про вимоги роботодавця до претендентів на існуючі вакансії, графік та умови праці, переваги працевлаштування,  демонструвала показові приклади, розповіла про гідну оплату праці, яка має відрядно-преміальний характер,  не оминула увагою і такі питання, як рівень кваліфікації, сумлінне виконання обов’язків, що також матеріально винагороджується. Вона акцентувала увагу, що  від робітників залізничного транспорту залежить  безпека руху в момент перевезення  пасажирів та вантажу.

         Фахівці філії ознайомили присутніх про можливість навчання безпосередньо на підприємстві  за дуальною формою навчання.  Всього в заході взяло участь 11 безробітних, які зацікавились можливістю офіційного працевлаштування. Наприкінці заходу безробітні ставили запитання працівникам,  на що отримували вичерпні відповіді. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за організацію корисного і пізнавального заходу, на їх думку захід пройшов насичено та змістовно.

 

 

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Легальне працевлаштування.

Автор: admin от 7-09-2021, 16:44, переглянули: 115

0

Легальне працевлаштування.

6 вересня 2021 року працівниками Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення спільно зі старшим інспектором Головного управління Держпраці в Одеській області Ігорем Сорокіним організовано та проведено інформаційний захід для суб’єктів пробації  Ізмаїльського районного відділу № 3 філії Центру пробації в Одеській області на тему: «Легальне працевлаштування».

Заступник начальника відділу Ренійської філії  Людмила Руденко детально розповіда про послуги служби зайнятості, перелічила наявні  вакансії для офіційного працевлаштування та наголосила на тому, що послуги громадянам та роботодавцям надаються державною службою зайнятості абсолютно безкоштовно. Фахівець філії Катерина Попова презентувала послуги з профорієнтації та професії, яким навчають безкоштовно у  Одеському центрі профтехосвіти Державної служби зайнятості.

Під час зустрічі присутнім  надано роз’яснення про  переваги офіційного  працевлаштування, наведено приклади негативних наслідків у разі працевлаштування без оформлення належним чином трудових відносин із роботодавцем, видів шахрайства з якими зіштовхуються громадяни під час працевлаштування.

Інспектор держпраці  розповів про  налагодження діалогу з майбутніми роботодавцями та перелічив переваги отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на повний соціальний пакет: відпустки, оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та призначення пенсії. Акцентував увагу, що обідві сторони і працедавець і пошукач роботи несуть персональну відповідальність за легальне оформлення трудових відносин.

На завершення діалогу всі отримали відповіді на свої численні запитання, які їх цікавили.

Сподіваємось, що надана  інформація не залишиться поза увагою непрацюючих суб’єктів пробації, та допоможе їм втілити право на працю та надасть  можливість заробляти собі на життя. Кожний повинен самостійно вирішити, що для нього важливіше: жити сьогоденням або мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.


Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Курс на покращення співпраці з роботодавцем.

Автор: admin от 6-09-2021, 14:23, переглянули: 301

0

Курс на покращення співпраці з роботодавцем.

            Нещодавно директор Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Анатолій Рошка провів зустріч з директором ПрАТ «Виноградар».

         ПрАТ «Виноградар» вже багато років залишіється незмінним партнером служби зайнятості. Підприємство  спеціалізується на вирощуванні винограду та виробництві виноматеріалу.

         На початку 2020 року між Ренійською філією та працедавцем  підписано Угоду про співпрацю де обговорено напрямки та форми співпраці з метою вирішення нагальних питань зайнятості на території  Ренійської громади.

         На зустрічі керівники  обговорили нагальні питання, зокрема шукали шляхи вирішення кадрових проблем підприємства за сприянням служби зайнятості. Анатолій Костянтинович  презентував послуги, які надає філія роботодавцям та ознайомив із ситуацію на місцевому ринку праці, детально розповів про  сучасні електронні сервіси служби зайнятості.

У свою чергу, керівник підприємства зазначив, що акціоненрне товариство  зацікавлено у співпраці із службою зайнятості та потребує допомоги з питань підбору кандидатів на вакантні посади і в подальшому. Восені  розпочинається збір  винограду і підприємство потребує додаткових робочих рук..

         Взагалі з початку року на підприємстві 97 осіб взяли участь у роботах тимчасового характеру,  з них працевлаштовані  34 шукача роботи.  У такий спосіб підприємство вчасно виконує сільськогосподарські роботи, а працівники отримують легальний заробіток та офіційну  роботу.

         За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у напрямку вирішення кадрових питань на підприємстві з метою досягення загальних цілей у відповідності до інтересів кожної сторони.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 
Попередня Наступна