Співпраця з сільськогосподарськими підприємствами.

Автор: admin от 19-11-2021, 11:31, переглянули: 45

0

Співпраця з сільськогосподарськими підприємствами.

         Щороку підприємства сільськогосподарської галузі  напередодні весняного сезону  шукають кваліфікованих працівників. Найбільш затребувані посади це тракторист, робітнитник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, тощо.

         З метою укомплектування вакансій, підприємства сільськогосподарської галузі ТОВ «Долинська Нова», СВК «Дюз»,  ТОВ «Дунай Агрос», ПРаТ «Виноградар»,  СВК Новосільське»  та інші  звертаються до  фахівців Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Безробітні,  що перебувають на обліку в центрі зайнятості, залучаються спочатку до тимчасових робіт, адже роботи такого характеру не тільки сприяють тимчасовій зайнятості безробітних, пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці, а й мотивують безробітних громадян до праці та й дають шанс роботодавцю оцінити потенціальних працівників, раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави.  З початку року у таких роботах прийняло участь 279 осіб.  Працевлаштовано за сприянням Ренійської  філії на вказані підприємства  більше 160 осіб.   З  сільгосппідприємствами  підписано 8 договорів про співпрацю, зареєстровано електронний кабінет роботодавця. 

         Така взаємовигідна співпраця сприяє швидкому укомплектуванню вакансій та прискоренню працевлштування шукачів роботи.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Якісна підготовка кваліфікованих кадрів.

Автор: admin от 11-11-2021, 12:56, переглянули: 639

0

Якісна підготовка кваліфікованих кадрів.

         Фахівці  Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в умовах карантинних обмежень в черговий раз провели зустріч з роботодавцями он-лайн. З метою забезпечення своєчасного задоволення  потреб роботодавців у  працівниках під час заходу  надано детальну інформацію щодо  можливості професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників та отримання кваліфікованих  кадрів після проходження навчання за направленням служби зайнятості, про переваги профнавчання за дуальною формою, яка дозволяє  врахувати потреби працедавців  до працівників. Акцентовано увагу що професійне навчання безробітних здійснюється  службою зайнятості, для того, щоб люди могли опанувати нові, затребувані на ринку праці профісії під замовлення конкретного роботодавця та швидше працевлаштуватияся  і  заробляти   власні кошти. По закінченню професійного навчання всі слухачі отримають документ державного зразка.  

         Представники  підприємств  зацікавились наданою інформацією та  висловили побажання   з метою продовження взаємовигідного партнерства.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує.

Автор: admin от 25-10-2021, 18:36, переглянули: 232

0

Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує.

 

         З метою забезпечення соціального захисту громадян, підвищення їх конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці державна служба зайнятості здійснює організацію процесу підтвердження результатів неформального навчання відповідно до «Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», затвердженому Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340.

      Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».

Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Направлення на підтвердження кваліфікації особа може отримати у Ренійській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.

У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, суб’єкт підтвердження видає такій особі сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.

Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.

Перелік документів необхідних для підтвердження професійної кваліфікації:

  • паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання (для іммігранта, іноземця або особи без громадянства, яка постійно проживає в Україні); посвідчення біженця (для біженця); посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, або особи, якій надано тимчасовий захист в Україні (для таких осіб);
  • копії документа, що засвідчує факт трудових відносин (за наявності), та документа, що засвідчує наявність стажу роботи за професією відповідного кваліфікаційного рівня (за наявності вимог кваліфікаційної характеристики професії за відповідним кваліфікаційним рівнем, професійного стандарту до стажу роботи);
  • оригінал документа про освіту (за наявності). У разі наявності іноземного документа про освіту особа подає також відповідну довідку про його визнання;
  • одна фотокартка розміром 3х4 сантиметри;
  • медична довідка (лікарський консультаційний висновок) за формою № 086/о; особова медична книжка (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями у сфері торгівлі, громадського харчування, харчової та переробної промисловості); медична довідка про можливість виконання робіт за професією, пов’язаною з роботами з підвищеною небезпекою, та відповідні довідки, видані наркологом і психіатром (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями, пов’язаними з роботами з підвищеною небезпекою);
  • лист роботодавця про направлення працівника на підтвердження результатів неформального професійного навчання (за наявності).

Довідково:

Наразі підтвердження результатів неформального навчання буде здійснюватися за  професією «Кухар» з 22.11.2021 -26.11.2021. Розроблені кошториси витрат по кожному розряду, створено умови для проведення кваліфікаційного іспиту та кваліфікаційної пробної роботи.

Вартість послуги з оцінювання результатів неформального навчання кухара  3,4 розряду-2961,14 грн. Проживання -162.00 грн.

Вартість послуги з оцінювання результатів неформального навчання кухара  5,6 розряду-3523,95 грн. Проживання -162.00 грн.

За довідковою інформацією звертатися до Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. (04840)40441, (04840)43139.

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС.

Автор: admin от 23-10-2021, 12:04, переглянули: 337

0

ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!!  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВО-БУДІВЕЛЬНА ГРУПА КОВАЛЬСЬКА»

 

м. Київ

 

запрошує на роботу:

 

- Формувальників

- Арматурників

- Електрогазозварників

- Машиністів крана

- Транспортувальників

- Лаборантів/контролерів

- Водіїв

- Стропальників

- Слюсарів-ремонтників

 

РОБОТОДАВЕЦЬ пропонує:

 

Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії згідно трудового законодавства.

Медичне страхування.

Своєчасну виплату з/п плати (орієнтовно 15 000- 20 000 грн./місяць).

РОБОТОДАВЕЦЬ забезпечує комфортні умови праці своїх працівників:

Забезпечення місцем проживання для іногородніх – гуртожиток.

Знижки на харчування (у їдальні на території підприємства).

Надання спецодягу.

Безкоштовна доставка на роботу/ з роботи.

 

За більш детальною інформацією звертатись:

до фахівців  Ренійської районної філії ООЦЗ, м.Рені,  вул. Соборна, 78/А або за

тел.(04840) 4-10-66 .

 

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 

Робоча зустріч з роботодавцем.

Автор: admin от 11-10-2021, 14:47, переглянули: 80

0

Робоча зустріч з роботодавцем.

 

         З метою зміцнення партнерських відносин з роботодавцями та надання їм інформаційно-консультаційних послуг  директор Ренійської районної  філії Одеського обласного центру зайнятості Анатолій Рошка  провів робочу зустріч з керівником ТОВ «Поромний комплекс Орлівка»  Віктором Готка.

         Поромна переправа через річку Дунай почала офіціну роботу з серпня 2020 року. Це унікальний, сучасний поромний комплекс в селі Орлівка Ізмаїльського району  Одеської області з міжнародним пунктом пропуску через державний кордон для поромного, пасажирського та вантажного сполучення між населеними пунктами Орлівка (Україна) – Ісакча (Румунія).

         Основна тема розмови  -  шляхи вирішення кадрових питань за сприянням служби зайнятості. За допомогою   фахівців філії  на підприємстві укомплектовано 16 вакансій.

         Анатолій Рошка  розповів, що служба зайнятості сьогодні активно реформується у сервісну соціальну службу, яка оперативно реагує на потреби ринку праці, ознайомив роботодавця з впровадженням нових форм роботи у діяльності   та її пріоритетні напрямки.

         «Дуже вдячний  за плідну співпрацю службі зайнятості. Сподіваюсь,   що проблему укомплектування вакансій будемо вирішувати швидко та якісно й надалі», – зауважив Віктор Готка. 

Категорія: Ренійська районна філія Одеського обласного центру

 
Попередня Наступна