Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 31.01.2017 року № 237-VII «Про місцеві податки та збори» щодо податку на майно, в частині пла

Автор: admin от 26-04-2017, 16:12, посмотрело: 1696

0

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення Ренійської міської ради  «Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 31.01.2017 року № 237-VII «Про місцеві податки та збори» щодо податку на майно, в частині плати за землю»


Відповідно до вимог ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради  повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акту – проекту рішення міської ради  «Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 31.01.2017 року № 237-VII «Про місцеві податки та збори» щодо податку на майно, в частині плати за землю»  та відповідного аналізу регуляторного впливу. 

Метою проекту рішення є встановлення доцільних і обґрунтованих ставок земельного податку та розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності; забезпечення ефективного використання земельного фонду міста в інтересах територіальної громади;  забезпечення стабільних надходжень до міського бюджету;  виконання програм соціального та економічного розвитку міста, вирішення проблем його громади; забезпечення дотримання вимог Податкового кодексу України щодо місцевих податків і зборів, в частині плати за землю.

Проект регуляторного акту та  аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради за адресою: http://www.renimvk.od.ua , в розділі «Регуляторна політика». 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта (проекту рішення Ренійської міської ради) приймаються в письмовому або електронному вигляді виконавчим комітетом міської ради (розробником)  протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення на адресу:   вул. Соборна, 103,    м. Рені,    Одеська область,  68800,  тел. (04840) 4-10-07, e-mail: merreni@ukr.net

 

Категория: Проекты регуляторных актов

 

Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого м

Автор: admin от 7-11-2016, 16:45, посмотрело: 1627

0

ПОВІДОМЛЕННЯ  

Про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення Ренійської міської ради  «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади м. Рені»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об»єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради  повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акту – проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади м. Рені» та аналіз його регуляторного впливу.

                З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради за адресою: http://www.renimvk.od.ua, в розділі «Регуляторна політика».

            Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об»єднань приймаються  міською радою протягом   одного місяця з дня офіційного оприлюднення за адресою: вул. Соборна, 103, м. Рені, Одеська область, 68800,тел. (04840) 4-02-23, e-mail: merreni@ukr.net

rshennya-bezhazyayne-mayno-5.pdf [316,93 Kb] (cкачиваний: 58)

Категория: Проекты регуляторных актов

 

Проект регуляторного акта "Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Рені"

Автор: admin от 15-02-2016, 14:53, посмотрело: 1951

0

Повідомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акта - рішення виконкому Ренійської міської ради

«Про затвердження Порядку присвоєння та

зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Рені»

 

Проект рішення виконкому розроблено виконкомом Ренійської міської ради  відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про регулювання містобудівної діяльності».

  Метою проекту рішення є встановлення на території міста Рені єдиного функціонального механізму присвоєння та зміни поштових адрес, а також закріплення основних принципів ведення адресної бази містобудівного кадастру .

На офіційному веб-порталі Ренійської міської ради (http://renimvk.od.ua/) у рубриці "Регуляторна політика" буде розміщено проект рішення та аналіз його регуляторного впливу.

 

  Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб до вказаного проекту рішення приймаються упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника:


68800, Одеська обл., м. Рені, вул. Леніна, 103, виконком Ренійської міської ради,  merreni@ukr.net, тел: (04840)4-02-27.

 

 

Категория: Проекты регуляторных актов