» Объявления » Працевлаштування у м.Рені

 
 
 

Працевлаштування у м.Рені

Автор: admin от 3-03-2021, 15:52, посмотрело: 356

0

За покликанням душі.

Медик одна з найгуманніших професій на землі, але  серед медиків найлюдяніша ,  найпочесніша, а інколи найважча професія – медична сестра.

Не дарма їх називають сестрами милосердя. Ця важка робота найчастіше випадає на тендітні плечі жінок. 

За допомогою фахівців Ренійської районної філії чимало жінок знайшли себе у професійному полі та зробили свою кар’єру.

Але сьогодні хочеться розповісти про справжнього фахівця своєї справи - медичну сестру Меланію Команіч.  Меланія з дитинства мріяла допомогати людям, та рятувати їх здоров’я. Закінчив Кишинівське медичне  училище вона у 1980 році розпочала свою трудову діяльність у лікарні  на посаді медичної сестри хірургічного відділення. Більше 25 років вона працювала медичною сестрою. Так склалось що у грудні 2020 року вона залишившись без роботи і у січні поточного року звернулась по допомогу у працевлаштуванні до фахівців Ренійської філії. А у лютому ій запропонували вакансію медичної сестри у дитячому садку «Чомучка». За допомогою кар’єрного радника вона  успішно пройшла співбесіду з роботодавцем. Меланія Афанасіївна і не очікувала що так швидко  працевлаштується. Місцем роботи вона задоволена. Адже піклуватись про здоров’я потрібно ще з дитинства.  

«Дарувати здоров’я діточкам – це важлива справа в охороні здоров’я суспільства в цілому. Люблю свою справу. Чую добрі слова подяки. Все це надихає мене продовжувати і надалі свою  потрібну людям роботу» - говорить Меланія Афанасіївна.  

 

Заступник начальника відділу

Ренійської районної філії ООЦЗ

03.03.2021

Категория: Объявления

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.