» Объявления » ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!!!

 
 
 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!!!

Автор: admin от 8-08-2017, 13:56, посмотрело: 324

0

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!!!


Громадська організація “Регіональний аналітичний центр” спільно з Ренійською міською радою розпочинають проект  «Бюджет участі – ефективний діалог влади та громадян для розвитку громади», в рамках якого запрошують активних депутатів міської ради, членів виконавчого комітету долучитись до участі в семінарі «Партисипаторний бюджет – ефективний діалог влади та громади», який відбудеться 15 вересня 2017 року в м. Рені.

Основна мета семінару — підвищити рівень знань депутатів про громадський бюджет, для чого він потрібен в громаді, особливості його впровадження, ризики та досвід міст України.

Під час семінару учасники дізнаються,  що таке бюджет участі або громадський бюджет, його основні положення. Ознайомляться з переліком документів щодо впровадження громадського бюджету у місті та досвідом інших міст у впровадженні бюджету участі і тим, як  цей механізм активізує співпрацю між органами влади і громадою.

Семінар проходитиме з 10:00 до 18:00 в м. Рені. Організатори забезпечують кава-паузи та обіди в рамках семінару, а також роздатковим матеріалом.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAUnpV5WQ7oBVdRJsfaolv8aqhi5TGvCr-9k1uMv0nbuZSYA/viewform або зареєструватись за телефоном — 094717655, вказавши ПІБ, рід зайнятості. 

Відповідальна особа — Гудь Світлана.

Проект реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний цент» за підтримки громадської організації “Молода Черкащина” за підтримки Міністерства Закордонних Справ  Федеративної Республіки Німеччина в рамках проекту “Київський Діалог”

Категория: Объявления

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *