» Объявления » ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ М. РЕНІ

 
 
 

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ М. РЕНІ

Автор: admin от 8-08-2017, 13:04, посмотрело: 703

0

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ М. РЕНІ

 


Якщо ти активний житель, бачиш проблеми свого міста та вважаєш, що знаєш як їх вирішити,маєш цікаві та корисні для розвитку міста ідеї, але не знаєш з чого почати та шукаєш однодумців. Тоді час настав, запрошуємо до участі в семінарі «Механізми участі громадськості в прийнятті рішень та практики впровадження громадського бюджету в роботу місцевої влади» в рамках проекту «Бюджет участі – ефективний діалог влади та громадян для розвитку громади», що реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» в партнерстві з Ренійською міською радою.

Учасники семінару-практикуму отримають знання щодо громадського бюджету та напрацюють практичні навички з написання і просування проектів бюджету участі. Отримають майстер-клас «Структура проектної заявки від А до Я», а також кейс «Методи та інструменти залучення громадськості до участі на етапі голосування та визначення кращих громадських проектів».

До участі запрошуються активні громадяни з числа представників громадських організацій та ініціативних груп, просто активних громадян міста Рені. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3H9BrqcRwk9bgAVvHC4y2uZ8j-SqSWEK64s4npsI4H9yN-Q/viewform або зареєструватись за телефоном — 094717655, вказавши ПІБ, рід зайнятості. 

Семінар відбудеться 16 вересня 2017 року в м. Рені. Організатори забезпечують кава-паузи та обіди в рамках семінару, а також роздатковим матеріалом.

 

Проект реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний цент» за підтримки громадської організації “Молода Черкащина” за підтримки Міністерства Закордонних Справ  Федеративної Республіки Німеччина в рамках проекту “Київський Діалог”

 

 

Категория: Объявления

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *