До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів міста Рені!

Автор: admin от 31-07-2018, 17:09, посмотрело: 212

0

До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів міста Рені!

   10  серпня  2018 року об 11.00 за адресою: м. Рені, вул. Вознесеньска, 139, актова зала Ренійської районної ради, відбудеться тридцять перша сесія Ренійської міської ради сьомого скликання.

   Рекомендований порядок денний тридцять першої сесії Ренійської міської ради:

         - Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Ренійського міської ради № 7-VII від 16.11.2015 р. «Про склад постійних комісій Ренійської міської ради»;

         - Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна територіальної громади  міста Рені на здійснення  невід’ємних  поліпшень орендованого майна;

          - Про  внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 02.03.2012 року №292-VI «Про майно територіальної громади міста Рені, управління яким здійснює міська рада»;

          - Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року № 386-VII «Про затвердження програми розвитку культури та мистецтва у м. Рені на 2018-2020 роки»;

          - Про внесення змін  до рішення Ренійської  міської ради від 21.12.2017 року № 391-VII  «Про міський бюджет на 2018 рік»;

          - Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя  2018 року; 

          - Земельні питання;

          - Інші питання.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Ренійської міської ради, рубрика «Міська рада», підрубрика «Проекти рішень».

 

 

Категория: Объявления

 

День працівників торгівлі

Автор: admin от 28-07-2018, 18:32, посмотрело: 175

0

29 ЛИПНЯ

  День працівників торгівлі

 

Ренійська міська рада та її виконавчий комітет вітають всіх працівників торгівлі з професійним святом - Днем працівників торгівлі!

Завдяки вашій праці життя звичайних людей стає більш яскравішим, насиченим і комфортним.

 Цього святкового дня бажаємо вам здоров'я, благополуччя, щастя, невтомної енергії та оптимізму, сміливих ідей і сил на їх здійснення! Вашій торгівельній справі – зросту і процвітання, надійних партнерів та задоволених клієнтів!

 

Міський голова   І.В.Плєхов 

 

Категория: Объявления

 

День хрещення Київської Русі – України

Автор: admin от 27-07-2018, 17:45, посмотрело: 161

0

28 ЛИПНЯ

День хрещення Київської Русі – України

 

Ренійська міська рада та її виконавчий комітет сердечно вітають

зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України!

Неможливо переоцінити значення християнських традицій в українській історії. Із сивої давнини до сьогоднішнього дня золотоверхий Київ об’єднує усіх нас як культурна і духовна столиця України. Адже саме там відбулося духовне та культурне єднання наших предків.

У день цього світлого свята щиро бажаємо всім ренійцям міцного здоров’я, миру, любові, сімейного тепла та Божого благословення.

 

Міський голова І.В.Плєхов 

Категория: Объявления

 

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Автор: admin от 19-07-2018, 16:52, посмотрело: 135

0

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ РАЙОНУ!

 

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

 

  Ренійський районний центр зайнятості інформує,  що з метою підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості, Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.


  У 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Однією з переваг нового сайту є «Електронний кабінет роботодавця».

  «Електронний кабінет роботодавця» — це сервіс, з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримувати за допомогою комп’ютеру, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.
   У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників, шляхом перегляду резюме.
  З липня 2018 року для Вас роботодавці на порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування про потребу в працівниках на 2019 рік. Ві маєте змогу самостійно заповнювати анкети у "персональних кабінетах" у роздіді опитування.

   Сервіс доступний якщо Ви зареєструєте Ваш логін та пароль в центрі зайнятості для входу в персональний кабінет. 

Сервіс доступний за посиланням:

https://ode.dcz.gov.ua/cabinet

Якщо Вас зацікавила інфомація зверніться до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.

 

Категория: Объявления

 

Оголошення

Автор: admin от 13-07-2018, 12:07, посмотрело: 716

0

Оголошення

  17 липня 2018 року з 10.00 до 13.00 відбудеться виїзний прийом громадян в.о. начальника Відділу у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Поповим М.Д. в приміщенні Ренійської міської ради за адресою: м.Рені, вул. Соборна, 103.

 

Категория: Объявления

 
Назад Вперед