» Культура » Виставка творчості ренійців до дня Незалежності країни

 
 
 

Виставка творчості ренійців до дня Незалежності країни

Автор: admin от 29-08-2016, 17:17, посмотрело: 1605

0

  Виставка творчості ренійців до дня Незалежності країни.

 

 Виставка творчості ренійців до дня Незалежності країни
                              Ренійські митці, майстри пензля Сергій та Надія Костови, Олександр Кокалко, Олена Бахарєва, Віталій Мартинюк, Микола Бєлали, Олександр Халов, аматори декоративно ужиткового мистецтва Галина Мальчева, Оксана Панченко, Ірина Єлісейцева, Галина Згурська, Оксана Кулєшова , Марія Макарова , Наталя Ляху , Анастасія Азарова , Тетяна Фетісова, Наталія Воронова, Меліне Айвазян та інші творчі люди міста представили землякам свої роботи на виставці «Роботи наших майстрів». На виставці були представлені колекція рушників народів Придунав’я та ляльки ренійської майстрині Тамари Кавун.

                           Багато гостей виставки були приємно вражені яскравою палітрою виставки, багатогранним світоглядом майстрів, їх талантом та щедрістю.

                          А для майстрів було приємно відчути свою необхідність, зацікавленість місцян, підтримку, допомогу громадськості у підготовці до виставки. Також їм приємно було спілкуватись з відвідувачами виставки і читати пам’ятні записи в книзі відгуків виставки, де всі бажають нашому місту мати своє постійне приміщення для експозиції місцевих робіт та поширенню традицій та ремесел нашого краю серед молоді, дітей та гостей міста, для сприяння туристичній привабливості Ренійського району. 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.