» Культура » Бібліотеки Ренійської районної централізованої бібліотечної системи до 25-річниці Незалежності України

 
 
 

Бібліотеки Ренійської районної централізованої бібліотечної системи до 25-річниці Незалежності України

Автор: admin от 29-08-2016, 17:00, посмотрело: 1463

0

Бібліотеки Ренійської районної централізованої бібліотечної

системи до 25-річниці Незалежності України


 
 
             З  усім українським народом співробітники бібліотек готувались до святкування 25-річниці становлення незалежної країни – України. З цієї нагоди бібліотекарі підготували та провели ряд різноманітних заходів для користувачів бібліотек по історії, культурі, народознавству, державним символам, звичаям, традиціям та досягненням української держави.  По бібліотечним залам оформлені наочності, куточки з символікою держави, проведено бесіди, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної  громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

 
             В селі Нагірному проведено заходи до Дня Прапора, а  24 серпня - святкова програма, де мешканці могли ознайомитись з книжковою виставкою «Нема ціни святині дорогій».

В цей день в бібліотеці села Лиманське було проведено усний журнал «Україна – єдина країна». В селі Новосільське – спільно з сільським будинком культури проведено літературно-музичну композицію «Україно, люба ненько !», де почесними гостями були народний депутат України О.Урбанський,  голова Ренійської районної ради О.Зуєв, сільський голова М.Лучку.

Урочисто провели українські державні свята – День Пропора та День Незалежності у селі Котловина. Для земляків бібліотечні працівники провели усний журнал «Символи України : минуле і сучасне», оформили книжкову виставку «Батьківщино, Вітчизно, країно моя!», а діти показали присутнім літературну-музичну композицію «Під вільним сонцем моя Україна величавим розмаєм цвіте».

 


Центральна районна бібліотека до святкування 25-річниці  Незалежності України для учасників урочистостей в міському парку біля монументу Т.Г.Шевченка підготувала  виставку-перегляд «Моя Україна» - видань програми «Українська книга» та «Художній літопис України» - виставку-перегляд на абонементі ЦРБ.  Оформлено інформаційну зону – література з історії України «Україна в часі і просторі».

В районній дитячій бібліотеці : «Єдність і незалежність» - книжкова  виставка  у відділі 1-4 класів, «Незалежність  Українського народу»  - книжкова виставка у відділі  5-9 класів.


Для мешканців села Долинське у бібліотеці проведено зустріч з книгою діточок 1 та 6 класів сільської школи. Вони змагалися в вікторині на знання історії Вітчизни, її географії, символіки, музики, ознайомились з літературою книжкової виставки «Независимости – 25» та з виставкою творчих досягнень  митців Узун Вероніки та Анни.

Співробітники Плавнинської сільської бібліотеки провели бесіди «Історія українського народу», «Незалежності України 25 років» та до дня села, який святкувався напередодні, оформлені цікаві виставки «Остановись мгновения», «Как молоды мы были…», «Есть только  миг  между прошлым и будущим…» та книжкова виставка «Книги нашей молодости».
Для читачів Орловської бібліотеки для дітей - «День   Державного прапору  України», перегляд літератури «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!».

Співробітники бібліотек прийняли участь у святкових заходах спільно з районним будинком культури, громадськістю, надав свої творчі роботи на виставку декоративно ужиткового мистецтва аматорів району «Виставка робіт наших майстрів», присвячену 25-річниці Незалежності України.

  

 

 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.