» Культура » Новини дитячої бібліотеки

 
 
 

Новини дитячої бібліотеки

Автор: admin от 5-11-2018, 17:39, посмотрело: 228

0

Новини дитячої бібліотеки

 


    Бібліотека - не лише музей книг чи місце роботи, але також місце, де людина зустрічається з книгою чи повертається до книги. Бібліотекар сьогодні стає консультантом, який може зацікавити відвідувачів будь-яких попитів та інтересів. Формат бібліотеки — це підтримка любові до літератури, до книги взагалі, до мистецтва та простір для спілкування, обміну ідеями. Це особлива атмосфера з близькою дистанцією до відвідувача.

  Бібліотеки району використовують в роботі сучасні інноваційні форми роботи, що сприяє перетворенню бібліотек в центри спілкування, інформації та просвітництва.

  Суттєві зміни проходять в роботі Ренійської районної дитячої бібліотеки, де протягом 5 років налагоджуються форми та методи роботи бібліотекарів з читачами шляхом відкриття на основі мудрого слова книги - клубів за інтересами, курсів, впровадження лекційних занять, класних часів, та створення кращих умов в інтер’єрі, благоустрою території біля будівлі.

   Бібліотекарі цікавляться досвідом роботи інших бібліотек, вивчають нові форми роботи, бо знають , що багато в їх діяльності залежить від мети та бажання бачити як ця діяльність розвивається та  перетворюється. Наразі пригадуються слова авторитетного бібліотекознавця Е.Сукіасяна: "Гарна бібліотека працює, як великий симфонічний оркестр, в якому кожний виконавець є майстром, а коли потрібно - стає солістом".

   В бібліотеці користувачі знайдуть відповіді на всі питання, проведуть дозвілля, погортають журнали, попрацюють в інтернеті, на майстер-класах, подивляться вистави лялькового театру, поповнять знання в клубах по вивченню англійської мови, на курсах комп’ютерної грамотності.

    З 1 листопада в бібліотеці почали роботу курси італійської мови в форматi клубу «Italiano vero». Це буде групове навчання на он-лайн курсах та додаткові заняття в новому залі бібліотеки, що має ось-ось відкритись. Запрошуємо до бібліотеки і дітей, і дорослих!

 

                                                                                                     =РДБ=

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *