» Культура » Бібліотека: байки про ворону

 
 
 

Бібліотека: байки про ворону

Автор: admin от 21-08-2018, 17:48, посмотрело: 791

0

Бібліотека: байки про ворону


   За ініціативою громадськості в міському парку на дереві біля районної дитячої бібліотеки встановлено дерев’яну  композицію «Ворона та сир». Вже не вперше встановлюються  композиції в парку , створюючи «Галявину казок»:  «Вовк та Червоний капелюшок», «Сова», «Баба Яга», «Капітошка», «флюгер Карлсон».

    На захід, присвячений встановленню композиції, завітали учні школи №3 (кл.керівник Ганєва Н.А.).

       Цього року виповнюється 210 років першої публікації  відомої байки І.Крилова «Ворона і лисиця», в бібліотеках проводиться  вшанування 125 років з дня смерті відомого українського байкаря, письменника, поета Л. Глібова, 170 роковини з дня смерті Є.Гребінки, українського письменника, поета, байкаря.

    Улюблені і відомі з дитинства байки дуже коротенькі за змістом, але місткі за смислом. В народних байках та творах байкарів за образами героїв, в даному випадку за образом ворони, криється людина, яка інколи проявляє кмітливість, інколи жадібність, нерозуміння ситуації.

   Байки  вчать нас добру, справедливості, вчать бути чесними, не лукавити перед іншими, розбиратися в людях, бути справжньою людиною.

   Нагадування про літературних героїв через встановлення в парку композицій буде рекламою творів, а проведення заходів в бібліотеці дуже доцільне для виховання в маленьких ренійцях любові до літератури, до читання, де можна почерпнути народну мудрість, навчитись спілкуванню та знайти своє місце в суспільстві. 

   Допомагали бібліотекарям з встановленням подружжя Лілія Іллівна та Андрій Миколайович Олейники.

  Лілія Іллівна разом з бібліотекарями прокоментувала  для читачів цікаву інформацію «Прислів’я про ворон» та прочитала своє оповідання «Карлуша». Бібліотекарі підготували  книжкові виставки «Байки», «Книги про ворону», прочитали байки Крилова, Гребінки, Куліша, розповіли про життя птахів, про згадування про них в Біблії та міфології, про літературний образ чорного птаха. Читачі подивились презентацію «Ворона» та послухали,  як ворона імітує звуки.

   Незабаром осінь.  Скоро закружляють в небі птахи, відлітаючи в теплі краї, а їхні  голоси сповістять про холоди та зиму.  Залишаться ті, що не покидають свою землю,  і ворона з нами чекатиме весну.

=РДБ=

 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.