» Культура » IREX – ПУЛЬС: Бюджет участі

 
 
 

IREX – ПУЛЬС: Бюджет участі

Автор: admin от 13-05-2018, 11:27, посмотрело: 670

0

IREX – ПУЛЬС: Бюджет участі

      11 травня в районній дитячій бібліотеці пройшов тренінг «Бюджет участі». Вже другий рік громадська організація «Наше наследие» разом з бібліотекою приймають  участь в проекті ПУЛЬС.  Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів 
IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС. 
      Метою проектної діяльності є інформування населення про хід реформ в країні, процес децентралізації та створення ОТГ.
      Невід’ємною частиною самоврядування є громадський бюджет, обізнаність громадян і пояснення  ролі, значення, можливостей бюджету участі – задача нашого тренінгу. Багато громад вже впроваджують програму бюджету участі, що надає  мешканцям шанс перетворити  рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані місцевою владою.
      Сьогодні до бібліотеки прийшли наші постійні учасники проекту- група підтримки реформ , і нові відвідувачі – молодь, серед яких і учні старших класів школи №3, Ренійської гімназії та НВК школи-ліцею.
      Спеціаліст 1 категорії інформаційного відділу міської ради Раду Христина привітала учасників тренінгу та виказала впевненість, що заявки тепер будуть надходити до бюджетної комісії більш активніше.
      На тренінгу було розібрано поняття бюджет участі, наведено приклади заповнення проектних заявок та запропоновано перегляд презентацій ідей громадських активістів. Тут і використання місцевих корисних копалин, сапарелі, лікарських рослин,  вирощування енерговерб, створення нових робочих місць через вивчення ринку, робота по туристичній привабливості міста.

      Приємно вражене старше покоління не змогло стримати почуття радості, що молодь стає більш соціально активною, цікавиться реформами та проявляє інтерес до роботи місцевих органів влади.
Тому, хто небайдужий до життя свого міста, хто бачить проблеми та шляхи їх вирішення, хто мріє  озеленити свій район чи облаштувати зони відпочинку, хто втомився від поганих доріг і пошарпаних дворів , хто не хоче чекати змін, а готовий створювати їх самостійно — бюджет участі те, що потрібно.

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.