» Культура » Розвиток туризму: клуб вихідного дня

 
 
 

Розвиток туризму: клуб вихідного дня

Автор: admin от 2-05-2018, 15:25, посмотрело: 734

0

Розвиток туризму:  клуб вихідного дня


     2018 рік проголошений в Україні роком охорони культурної спадщини. Цими вихідними громадськість організувала туристичну поїздку до пам’яток культурної спадщини нашого району: монументу на березі Дунаю в районі села Новосільське на честь переходу російських військ через Дунай в 1828 році під час русько-турецької війни, до Еко-парку «Картал» та на Кам’яну гору в селі Орлівка.

     Водночас і школа №3 відправила своїх учнів в туристичну подорож районними пам’ятками. Разом з учнями 5 класу  (кл.керівник Загорська С.А.) відвідали туристичні об’єкти наші активні пенсіонери, постійні відвідувачі бібліотечних масових заходів.

      Від централізованої бібліотечної системи організовані лекції-супровід поїздки та цікаві наочні матеріали про наше минуле, пов’язане з місцевими архітектурними та природними пам’ятками. 

      В Еко-парку «Картал» нас очікували чудова зустріч з водяними буйволами та представниками флори і фауни Придунав’я. Багато вражень залишилось від спілкування з цими гігантами, своєрідними, величними, але такими добрими до людини.

      На природі біля історичних місць зовсім по-іншому сприйнято слова гідів Нікула В., Згурської Г., Варсан В. - розповідь про багатства нашої землі, її історичне минуле та потенціал.

     Сьогодні всі були вражені нашими рідними місцями, багатими на історію, на цікаві легенди та факти. Що узнали туристи: різновиди тварин та птахів, їх поведінка в дикій природі , представники Червоної книги України та їх охорона, скарби Орлівки, Кам’яна гора та розкопки, особливості Дунаю , монумент на переправі через нього та  монастир св.Ферапонта тощо.  Діти і дорослі зустріли лебедів, яскравих качок, сапсана, гусей, лелек, різних земноводних, бачили рідкісні рослини та прогулялися дивними плавнями. А яким смачним на природі видався пікнік під дружнє спілкування!

       Нам є що дивитись у себе вдома та є що показати гостям. Такий підсумок нашої поїздки.

       На спогад про неї і наше перебування в таких чудових  місцях  і молодші, і старші туристи посадили два дерева. Хай ростуть та примножують зелене багатство рідної землі!

       Всі туристи вдячні відділу культури Ренійської райдержадміністрації за наданий автотранспорт, мерії міста за матеріальну допомогу та громадській організації «Наше наследие» за багатий враженнями цікавий день.

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.