» Культура » IREX ПУЛЬС: Зустріч в бібліотеці

 
 
 

IREX ПУЛЬС: Зустріч в бібліотеці

Автор: admin от 19-04-2018, 17:28, посмотрело: 1301

0

 IREX ПУЛЬС: Зустріч в бібліотеці

Громадська організація  "Ренійська районна організація "Наше наследие" спільно з районною дитячою бібліотекою продовжують роботу по інформуванню з питань децентралізації та місцевому самоврядуванню. Сьогодні до нас завітала Любов Квасюк, менеджер програми Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС).
     Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС
    Зустріч пройшла в форматі "запитання-відповідь" та  показала небайдужість городян до проблем створення громад.
     Присутні активні жителі міста виказали  стурбованість процесами реформування, юридичною стороною та доцільністю деяких аспектів децентралізації, говорили про необхідність роботи по обізнаності та інформуванню населення нашого району.
     ГО "Наше наследие" та РДБ запрошують на заходи з питань децентралізації, ходу реформ та навчанню складання заявок бюджетів участі та проектної діяльності 20 квітня , 12 , 27 травня та 1 червня, які пройдуть в районній дитячій бібліотеці та міському парку.

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.