» Культура » Районна дитяча бібліотека і шкільні бібліотеки: «Книгоманія» і кластерні моделі роботи з книгою

 
 
 

Районна дитяча бібліотека і шкільні бібліотеки: «Книгоманія» і кластерні моделі роботи з книгою

Автор: admin от 12-04-2018, 17:50, посмотрело: 594

0

Районна дитяча бібліотека і шкільні бібліотеки:

«Книгоманія» і кластерні  моделі роботи з книгою

 

           Мудрість багатьох поколінь – книга. Вона порадник, друг, вчитель, лікар. Вона зберігає у собі красу рідного слова, чарівність мови.

           Для малюка нова книжка це диво. Для підлітка – відповіді на питання. Для дорослих – подарунок, предмет уваги, дозвілля, порадник. І для всіх зустріч з книгою  завжди свято. Це свято тих, хто любить книгу, це  нетлінне і вічне творіння людства. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів. Книга – справжній маг. Книги – кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Вже стало доброю традицією кожного року в Ренійській  районній дитячій бібліотеці проводити Всеукраїнський конкурс дитячого читання “Книгоманія”, конкурс найкращого читача.

               Багато роботи з книгою проводять бібліотекарі шкільних бібліотек. Саме вони виховують  повагу до підручника, до книги, знайомлять з різноманітністю літератури, іменами письменників і поетів, навчають вмінню працювати з текстовим матеріалом та берегти книгу. Бібліотечні працівники Ренійської ЦБС та шкільні бібліотекарі мають спільну мету: не втратити в читачеві жагу до читання, підтримати його в бажанні поповнювати свої знання та направити його по стежці миру і добра, яка широко відкрита в літературі.

              Таке спільне використання можливостей бібліотек в сучасній бібліотечній справі є підставою для  широкої кластерної діяльності всіх, хто знає ціну спілкування з книгою.

              Сьогодні в читальному залі  бібліотеки зібралися найкращі читачі, які представили  школи  міста:

школу №1 – Шаповалов Сергій

Ренійську гімназію –  Іськович Валерія

школу № 3 – Вечірко Марина

школу №4 – Спусканюк Ольга

школу № 5 – Влаєв Микита

НВК школу-ліцей –  Догодькін Іван

             Вони завітали разом зі своїми шанувальниками - групою підтримки та шкільними бібліотекарями міста, щоб прийняти участь у першому етапі конкурсу «Книгоманія – 2018», показати свою ерудицію, свої знання і підтвердити звання кращих читачів.

             Захід пройшов у гарній святковій атмосфері, учасників конкурсу нагородили подяками, а бібліотеки їх шкіл отримали  книгу від великого друга нашої бібліотеки, ізмаїльської авторки Таміли Кібкало «На Дунаї хвиля грає», які поетеса подарувала всім бібліотекам нашого району.

Ще один факт використали бібліотекарі – 12 квітня ми святкуємо день космонавтики, і тому  спеціаліст ЦБС з охорони об’єктів культурної спадщини Володимир Нікула в час, коли журі підводило підсумки конкурсу, провів для учасників та гостей інформаційну бесіду про космічні шляхи людства, про перших космонавтів, про планету Рені.

            Переможцями районного  етапу конкурсу стали:

І місце – Шаповалов Сергій, ІІ місце -  Догодькін Іван, Влаєв Микита, ІІІ місце – Вечірко Марина, Спусканюк Ольга, Іськович Валерія.

      Вітаємо наших найкращих читачів! Дякуємо шкільним бібліотекарям за популяризацію книги,  прищеплення дітям любові до читання і поваги до бібліотек!

Бажаємо всім успіхів і здоров’я!

                                                                                                                    =РДБ= 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.