» Культура » Бібліотека зустрічає читачів

 
 
 

Бібліотека зустрічає читачів

Автор: admin от 3-04-2018, 18:13, посмотрело: 613

0

Бібліотека зустрічає читачів

        Сьогодні в районній дитячій бібліотеці «приймальний» день. До нас завітали учні 7 класу школи №3 з психологом школи Деркачовою К.Ф. та класним керівником Маджар С.М. на бесіду-інструктаж з правил поведінки людини в екстремальних ситуаціях.

     Бібліотекарі підготували вкрай необхідну розмову про сумні та небезпечні події в нашому житті, продемонстрували вогнегасник та попередили про правила його використання.

      В презентації «Кроки до безпеки» пролунали застереження від неправильної поведінки під час скрутних ситуацій в побуті при експлуатації електроприладів, газу. Було розглянуто питання пожежної безпеки, поведінки при виявленні запаху газу, при пожежах в приміщеннях, на природі, при накопленні народу тощо.

          Вивчення правил та проведення інструктажів з техніки безпеки та поведінки людей при техногенних катастрофах, знання звичайних правил рятування, надання першої допомоги зберігає чимало життів, рятує від горя, великих збитків, які виникають час від часу в нашому житті. Ці правила писані кров’ю і тому треба до подібних заходів ставитися дуже серйозно.

        Для малят, учнів 1-го класу школи №3 (класовод Тайчан А.М.) бібліотекарі провели цікаву бесіду у книжкової виставки «Великий сказочник» про найвидатнішого казкаря усіх часів і народів  Ханса Християна Андерсена. Його книжки «Стійкий олов’яний солдатик», «Гидке каченя», «Огниво», «Русалонька», «Дюймовочка» увійшли до золотої скарбниці казок світу і знайомі та любимі всіма поколіннями  з дитинства.

           Завершили день учні 9 класу школи №3 , які завітали до бібліотеки на зустріч з розмовою про буллінг, про ставлення одне до одного, про доброту, про роль добра у відносинах між людьми, про толерантність і рівність всіх членів суспільства.  Особливо звучали слова добра в цей тиждень, коли християнство святкує Пасху, коли люди повинні звернути увагу на закон і милосердя, допомогу і рятування, порозуміння  і  любов між  собою.

          Вихованню в собі золотого правила моралі «стався до людей так, як хочеш щоб ставились до тебе» допомагає література та мудрі вислови.  Книга і сьогодні стала в нагоді – бібліотекарі прочитали цікаві вірші і впевнені, що  ці слова залишать слід в житті кожного підлітка.

Ми на це сподіваємось.

                                                             =РДБ=

 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.