» Культура » ТВОРЧИЙ ПРОСТІР ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

 
 
 

ТВОРЧИЙ ПРОСТІР ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

Автор: admin от 3-04-2018, 09:26, посмотрело: 528

0

 

                                               ТВОРЧИЙ ПРОСТІР ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ 

       Дитячий простір, який під час канікул створили співробітники Обласного центру національних культур в Ренійському районі, збирає всі найкращі здобутки традицій, розваг, літератури, ігор і дарує дітям активність для душі і тіла. Живе спілкування, традиційні іграшки з різноманітних матеріалів, справжні емоції– все це для виховання має велике значення.

        Традиція вбирає в себе лише найкраще, перевіряється поколіннями і передає безцінний досвід у спадок. 
      Етнопедагогічні направлення в роботі мають і ренійські бібліотекарі, які жваво підтримали ідею спільних майстер-класів для дітей під час канікул.
      В наших фондах є книги з описом традиційних ігор, забавлянок, потішок, є скоромови для наймолодших, є література про ліплення, витинанки, ляльки-мотанки, іграшки з соломи та глини.
      На майстер-класах в ОЦНК бібліотекарі показали технологію виготовлення ляльки-мотанки в горіховому ліжечку, яка має багатовікову історію та велику популярність у народів Придунав'я від Угорщини до України.
          Цікавим видався майстер-клас з виготовлення «Солодкої пташки» з традиційної української випечки. Приготування булочки-пташки (жайворонка, півника) та частування пройшли за майстер-класами відомої української народної майстрині Ганни Бут, яка навчає всіх бажаючих цьому прекрасному старовинному українському ремеслу – випіканню з тіста. 
          Ганну Павлівну Бут знають всюди. Проживає вона на заході нашої країни, багато подорожує. Де буває показує, що кухня – це елемент культури, який проявляє особливості характеру, ментальності, практик і традицій кожного народу. Через відмінні риси кухня розкриває особливості способу життя народу та його історичного досвіду.
=ЦБС=

 

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.