» Культура » Про історію книги

 
 
 

Про історію книги

Автор: admin от 6-03-2018, 15:57, посмотрело: 1316

0

Про історію книги

       Презентацію нових надходжень, огляд літератури з книжкової виставки «Нові книги» сьогодні подивились читачі дитячої бібліотеки, які прийшли прослухати про найстаріші, найдорожчі в світі книги.

      Бібліотекарі підготували слайд-шоу «Найдорожчі книги», «Історія книги», де діти мали змогу ознайомитись з первістками книгодруку в світі, з тим, як пройшла еволюція зберігання інформації від наскальних зображень до USB-носія та електронних книжок.  З захопленням діти дізнались про вартість книг на всесвітніх аукціонах, про шанобливе ставлення до старої літератури, про те, в яких випадках людство виказує свої найкращі та найпоганіші якості - коли друкуються книги, будуються будинки книги, відкриваються книгарні, коли спалюються твори поетів, письменників, коли закриваються бібліотеки.


            Цікаво пройшов і майстер-клас з клинопису – стародавнього письма, який діти виготовили самостійно за допомогою гончарної глини та маленьких паличок.

          Запрошуємо школярів міста і вчителів на цікаві освітні й пізнавальні заходи в районну дитячу бібліотеку, де на вас завжди чекають бібліотекарі та мудрі книжки.

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.