» Культура » Подяка бібліотекарів

 
 
 

Подяка бібліотекарів

Автор: admin от 18-12-2017, 17:30, посмотрело: 170

0

Цього тижня ренійська районна дитяча бібліотека провела ряд заходів, серед яких розмови про енергозбереження, історію книги, бібліотек, про доісторичних тварин, про історію вишивки, костюму, розвитку моди та бесіди-зустрічі по історії поліції та охорони прав громадян в світі. До нас завітали учні школи №3, №4, №1, гімназії.

Нам дуже приємно, що вчителі знаходять в розкладі занять і місце для виховних годин спілкування учнів з бібліотекою, книгами, знаннями поза сторінками підручника.

Дякуємо Антоненко Олені, Мудрік Ірині, Мурзак Ларисі, Маджар Світлані, Самовяну Надії, Малінніковій Неллі, Тихомірову Виталію, Кутіновій Людмилі, Деркачевій Кармен  за  допомогу, популяризацію діяльності бібліотек та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Допомагають роботі бібліотек її друзі - ті, хто небайдужий до процесу виховання наших дітей : Раду Христина, Сорокін Ігор, Терзіогло Сергій та інш.

Бібліотекарі вдячні їм за увагу  до наших читачів , а усіх діточок вітають зі святом св.Миколая і запрошують до бібліотеки в наступному році по знання та мудре слово світу книг !

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.