» Культура » До Дня Дунаю – фестиваль кіно !

 
 
 

До Дня Дунаю – фестиваль кіно !

Автор: admin от 29-06-2017, 17:01, посмотрело: 1091

0

До Дня Дунаю – фестиваль кіно !

Ренійська районна дитяча бібліотека прийняла участь у всеукраїнському фестивалі європейського кіно.


До уваги глядачів запропоновано декілька фільмів європейських режисерів. Ренійці обрали фільм «Одіссея» , головним героєм якого став Жак-Ів Кусто, відомий мореплавець, винахідник, дослідник, науковець.  У 90-ті роки команда Жака-Іва Кусто працювала  у країнах, де протікає Дунай, зібрала багато матеріалу про найбільшу  ріку Європи, про придунайські народи, про нашу природу. Цікаві фільми про Дунай «Дунай: завіса відкривається», «Дунай : мрія Карла Великого», «Дунай : змагання повеней», «Про що плаче Дунай» - можна подивитись в інтернеті.

Бібліотекарі підготовили книжкову виставку , присвячену Дунаю і Кусто, ознайомили гостей з дунайськими історіями.

Перед показом фільму виступили : 

- Ярослав Козир, краєзнавець, який багато писав про Дунай, його історію - природне середовище;

- Надія Брусенська, мешканка Рені, якій пощастило бачити Жака-Іва Кусто і навіть отримати від нього подарунок – видатний червоний капелюшок , відзнаку представників команди Кусто;

- Лілія Олейнік, наша поетеса, яка прочитала вірші про Дунай.

 Бібліотекарі та читачі подивились фільм про життя Жака Іва Кусто – відомого як капітан Кусто,  видатного француза, закоханого в невідомий підводний світ. Життя Кусто показує як перемогти себе, умови, хвороби,  заздрощі і знайти свою головну справу життя, передати  любов  іншим, розкрити людству навколишній світ !

Фільм «Одіссея» про Кусто - чоловіка, Кусто- батька, про головні цінності людини – родинні стосунки. Головна ідея – наш світ і ми в ньому як складова природи. 

На прикладі ренійських мандрівників Валерія Єлісейцева, Євгена Дяченка та Володимира Маратаєва бібліотекарі розповіли  як треба йти за своєю мрією та домагатися вражаючих успіхів !

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.