» Культура » Розмови про Швецію

 
 
 

Розмови про Швецію

Автор: admin от 22-06-2017, 11:26, посмотрело: 229

0

Розмови про Швецію

 

Бібліотекарі запросили до читальної зали вихованців «Нового дому», які протягом червня приходять до бібліотеки і проводять тут вільний час за  читанням та майструванням.


Цього разу бібліотекарі підготували бесіду про видатні дати літа в житті шведів – про Національний день Швеції, про день прапору - 6 червня , про день середини літа – 23 червня , про день раків – 11 серпня.

Дітям було цікаво узнати про  творчість та життя видатної шведської письменниці Астрід Ліндгрен., 110-рііччя з дня народження якої ми святкуватимемо цього року восени. Бібліотекарі показали слайд-шоу та провели літературне читання на тему «Чарівниця зі Швеції» про Астрід Ліндгрен та її літературних героїв, провели огляд літератури зі книжкової виставки «Астрід Ліндгрен» та сфотографувались напам’ять про зустріч.

Цікаво, що в світі є лише один пам’ятник найулюбленішому дитячому літературному герою – Карлсону, і він знаходиться в Одесі ! А другий пам’ятник-флюгер  сидить у нас на даху і показує напрямок та силу вітру навколо районної дитячої бібліотеки.

Цікаво пройшов день – діти співали пісні шведською мовою, дивились мультфільм про Пеппі Довгу панчоху та радували нас, дорослих, своїми питаннями та посмішками.

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.