» Культура » До свят

 
 
 

До свят

Автор: admin от 19-05-2017, 15:07, посмотрело: 812

0

До свят

 

До свят
До Всесвітнього дня музеїв, дня вишиванки та дня Європи в бібліотеках Ренійської ЦБС проведено ряд заходів по ознайомленню читачів з історією свят : проведено книжкові виставки, виставки світлин та цікавих матеріалів.

До дня Європи в Україні Котловинська бібліотека запросила на заочну подорож країнами Європи «Відкриваємо Європу разом» учнів 7 класу. Під час заходу учні відкрили для себе Європу і пізнали європейський простір. Демонстрували свої знання та дізнавалися нову інформації про країни ЄС, знайомились з символікою та основними принципами державного будівництва країн ЄС. Переглянули твори європейських авторів дитячої і юнацької літератури на книжкової виставці «Багатолика Європа». Віртуальна подорож допомогла присутнім ознайомитися з найцікавішими куточками Європи.


У Долинській сільській бібліотеці проведено час народознавства та майстер-клас по техніці «гладь», оформлено книжкову виставку «Вишивання долі», де представлено літературу з історії вишивки.

Багато письменників свої твори присвятили вишивці, маминій праці, символіці народних візерунків. Учні Долинської школи прочитали вірші про вишиванку, бабусін килим.

В районній дитячій бібліотеці оформлено виставки «День вишиванки», «День Європи». В центральній районній бібліотеці для дорослих -  виставка літератури декоративно ужиткового мистецтва «Вишивала я узори».

Спільно з Обласним центром національних культур та громадською організацією «Наше наследие» в районному історико-краєзнавчому музеї відкрито виставку фарфору та виставку «Живопись нитью»  творчості майстринь гобеленової вишивки Південноукраїнського об’єднання рукоділля «Нить Ариадны» (Одеса, кер.В.Слюсаренко) та ренійських талановитих майстринь Мурзак Лариси та Суботіної Інни.

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.