» Культура » Літературний вернісаж

 
 
 

Літературний вернісаж

Автор: admin от 10-04-2017, 16:46, посмотрело: 232

0

Літературний вернісаж

Урок літератури рідного краю в центральній районній бібліотеці

 


5 квітня в рамках бібліотечного проекту для юнацтва «Час книги» в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся урок літератури рідного краю. На цей раз – для учнів 10 класу школи №1.

Осадча В.П., зав. відділом обслуговування провела огляд творчості письменників – наших земляків : Бушняка В.С., Чудова В.І. Грекова Ю.Ф.;  познайомила с творами відомих письменників, які були написані під враженням їхнього перебування в нашому місті; презентувала виставку творів місцевих авторів, звернувши увагу на те, що за останні 5 років вийшли  в світ літературний альманах «Дунайський берег» та декілька авторських поетичних збірок на гагаузькій, молдавській, російській , українській мові ,  що 25 березня в районному будинку культури та 30 березня в центральній районній бібліотеці пройшла авторська презентація збірки поезії Андрія Потиліко «Лоза».

 Учням було представлено можливість ознайомитись, проглянути, перегорнути  твори письменників-земляків на виставці  «…Чтобы любить жизнь и видеть добрые дни» та   виданнями місцевих авторів  на виставці «Слушаю сердцем голос Музы».  А.Ауліна и Т.В. Ткачук.

почитали свої особисті вірші.

 

                                                                                     В.П.Осадча

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.