» Кадрова політика » Оголошення про проведення конкурсу

 
 
 

Оголошення про проведення конкурсу

Автор: admin от 4-02-2021, 16:03, посмотрело: 1126

0

Оголошення про проведення конкурсу

 

 «Виконавчий комітет Ренійської міської ради Одеської області оголошує конкурс з проведенням іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування у виконавчих органах Ренійської міської ради, а саме:

начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області;

 

головного спеціаліста відділу освіти Ренійської міської ради;

 

провідного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Ренійської міської ради.

 

Вимоги до кандидатів:

 

на посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області -  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 

на посаду головного спеціаліста відділу освіти Ренійської міської ради - вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

 

провідного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Ренійської міської ради  - вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

 

            Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: м. Рені, вул. Соборна, 103, каб. № 3, телефон для довідок                4-02-21»    

 

Категория: Кадрова політика

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.