» Информация » На січневому засіданні виконкому

 
 
 

На січневому засіданні виконкому

Автор: admin от 30-01-2017, 11:36, посмотрело: 1667

0

На січневому засіданні виконкому

 

На січневому засіданні виконкому
27 січня відбулося чергове планове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради під головуванням міського голови Ігоря Вікторовича Плєхова. Були підведені підсумки роботи виконавчого комітету зі зверненнями громадян у 2016 році. Строганова Жанна Володимирівна, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян загального відділу, поінформувала про отримання протягом минулого року 1589 звернень громадян, що на 79,5 % більше, ніж у 2015 році, з них 106 (6,7%) колективних, 33 (2%) повторних. Позитивно вирішені більшість питань, порушених у зверненнях. Пріоритетними продовжують залишатися питання: житлово-комунального господарства (24,9%); соціального захисту (надання адресної допомоги, одержання соціальних виплат і призначення субсидій) 22,3 %; врегулювання земельних відносин 21,6 %. Значною є кількість звернень з питань економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва 10,8%; екології та природних ресурсів 8,5%; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян 3,2%. 477 мешканців міста Рені скористалися своїм правом на особистий прийом, що на 73% більше, ніж у 2015 році. 43,5% від загальної кількості складають звернення пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, учасників бойових дій. Головною причиною надходження таких звернень громадян вищенаведених категорій є соціальна незахищеність та важкий матеріальний стан. Адресна матеріальна допомога з міського бюджету надана 336 громадянам міста Рені на суму 172,5 тис грн. Враховуючи, що рівень роботи із зверненнями громадян є важливим чинником довіри громадян до органів місцевого самоврядування, виконавчий комітет Ренійської міської ради і надалі продовжуватиме роботу по вдосконаленню роботи з розгляду звернень громадян, організації особистого прийому мешканців, усуненню причин, що породжують скарги.

Крім того, з метою впровадження заходів з енергоефективності та забезпечення реалізації проекту USAID «Муніципальна енергетична система» виконавчим комітетом міської ради було утворено Дорадчий комітет з питань розробки плану дій сталого енергетичного розвитку міста Рені та затверджено положення про нього.

Також на засіданні виконкому були затверджені акти обстеження зелених насаджень, акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств про фактичне проживання осіб для надання субсидій, акти технічної комісії, протокол житлово-побутової комісії.

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.