» Информация » ПРЕС-РЕЛІЗ

 
 
 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Автор: admin от 15-11-2016, 12:22, посмотрело: 852

0

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

24 листопада о 9:30 Український інститут міжнародної політики (УІМП) проведе робочу консультативну зустріч у Рені у рамках проекту «Підтримка розвитку громади зсередини». Зустріч відбудеться за участі міського голови, відповідних заступників, експертів проекту Катерини Сідаш та Оксани Івасів, та учасників червневого Одеського регіонального семінару. Зустріч є другим етапом співпраці і передбачає надання консультацій, експертної підтримки та іншої необхідної допомоги щодо запланованих та розроблених проектів, пріоритетів розвитку чи стратегічного розвитку Ренійської громади.

 

Проект «Підтримка розвитку громади зсередини» спрямований на підтримку органів місцевого самоврядування, орієнтованого на здійснення реформ спроможного розробляти та реалізувати програми розвитку громади. Проект реалізовується у два етапи: на першому – шляхом передачі знань та навичок стратегічного планування, організаційного розвитку, та проектного менеджменту під час регіональних семінарів. Таким чином перший тренінгово-навчальний етап проекту націлений на вирішення кореневої проблеми новостворених громад – відсутності кваліфікованих кадрів, що можуть виконувати функції проектного менеджера. На другому етапі відбуваються консультування із експертами проекту 18 найактивніших місцевих ініціатив з-поміж 8 областей, в яких реалізовується ініцатива.

 

Проект «Підтримка розвитку громади зсередини» відбувається в рамках ініціативи «Запуск регіонів». До навчально-тренінгового етапу було залучено понад 350 учасників із 107 міст Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської та Херсонській областей.

 

Проект здійснюється Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Національного Фонду на Підтримку Демократії (NED).

 

Більше інформації щодо ініціативи “ЗАПУСК РЕГІОНІВ” можна знайти на сайті Українського інституту міжнародної політики www.uiip.org.ua/materials

 

Контактна інформація щодо проекту: Сідаш Катерина, office@uiip.org.ua

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.