» Информация » Першочергове завдання - розроблення та реалізація Стратегії розвитку територіальної громади міста Рені

 
 
 

Першочергове завдання - розроблення та реалізація Стратегії розвитку територіальної громади міста Рені

Автор: admin от 6-09-2016, 15:09, посмотрело: 1397

0

Першочергове завдання - розроблення та реалізація

Стратегії розвитку територіальної громади міста Рені

 

Зробити місто відкритим для громадян та привабливим для інвесторів

 

  
02 вересня в Ренійській міській раді відбулися досить знакові події. Передумовою цих подій став тренінг в рамках організованої Українським інститутом міжнародної політики адресної ініціативи «Запуск регіонів». Одним із першочергових завдань тренінгу було ознайомлення представників органів місцевого самоврядування з основами стратегічного розвитку міста, проектного циклу та менеджменту проектів. В заході прийняв участь секретар Ренійської міської ради Кобенко Сергій.

 Першою подією стало підписання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Ренійською міською радою та громадською організацією «Регіональний аналітичний центр». Міський голова І.В. Плєхов та голова правління громадської організації «Регіональний аналітичний центр» Світлана Гудь визначили основні мету,  завдання   та обов’язки сторін. Серед першочергових завдань  спільної діяльності було визначено розроблення та реалізація Стратегії розвитку територіальної громади міста Рені, пошук економічно і соціально привабливих схем залучення міжнародних, економічних та бізнесових структур до впровадження  інвестиційних проектів, забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики громади. Також пріоритетним був обраний напрямок  впровадження інформаційної системи «Розумне місто» та інших інформаційних систем для Ренійської міської ради, що допоможуть зробити місто доступним, відкритим для громадян та привабливим для інвесторів.

 Цього ж  дня, згідно  розпорядження міського голови була утворена робоча група з грантової діяльності. Очолив групу секретар Ренійської міської ради Сергій Кобенко. Також до складу групи ввійшли заступник міського голови  Людмила Чакир, спеціалісти виконкому Наталія Каленська, Валентина Албул та в якості експерта Світлана Гудь. На першому засіданні було заслухано пропозиції Світлани щодо напрямків роботи робочої групи та визначено план діяльності на вересень місяць.

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.