» Информация » До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

 
 
 

До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Автор: admin от 30-09-2021, 18:46, посмотрело: 371

0

До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

 

12 жовтня  2021 року о 11.00 за адресою: м. Рені, вул. Вознесенська, буд. 139, (актова зала, другий поверх), відбудеться п’ятнадцята чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

 

Рекомендований порядок денний п’ятнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради:

Про встановлення надбавки за вислугу років Ренійському міському голові Ізмаїльського району Одеської області Плєхову І.В.

Про внесення змін до Положення про відділ містобудування та архітектури апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області.

Про внесення змін до Програми забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Ренійської міської територіальної громади на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 20.03.2020 № 814-VII.

Про закріплення на праві господарського відання за КП «Комунальник» Ренійської міської ради адміністративної будівлі.

Про вилучення майна комунальної власності Ренійської міської територіальної громади та закріплення на праві оперативного управління.

Про вилучення майна комунальної власності Ренійської міської територіальної громади та закріплення на праві оперативного управління.

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради «Про вилучення майна комунальної власності Ренійської міської територіальної громади та закріплення на праві оперативного управління та господарського відання» від 27.05.2021 року № 163-VIII.

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» та затвердження Положень про структурні підрозділи апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області» від 29.01.2021 року № 46-VIII.

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області» від 29.01.2021 року № 47-VIII.

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області» від 29 січня 2021 року № 48-VIII.

Про реорганізацію комунальних закладів культури шляхом їх приєднання до комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Ренійської міської ради.

Про внесення змін до структури та штатної чисельності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ « ІСТОРИКО – КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

Про перейменування ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ З ФІЛІАЛАМИ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, затвердження структури та штатної чисельності.

Про утворення старостинських округів Ренійської міської територіальної громади.

Про затвердження Положення про старосту.

Про внесення змін до рішення   Ренійської міської ради від 08.12.2020 року №11-VIII  «Про утворення виконавчого комітету Ренійської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Про затвердження Порядку видачі довідок старостами старостинських округів Ренійської міської територіальної громади.

Про внесення змін до рішення Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області № 642-VII від 17.06.2020 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік на  території Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області».

Про внесення змін до рішення Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області  № 639-VII від 17.06.2020 року  «Про встановлення ставок Єдиного та транспортного податку на 2021 рік на території Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області».

Про прогноз бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Ренійської міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

Про внесення змін до Програми «Соціальний захист дітей та сімей Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 29.06.2021 № 219-VIIІ.

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської  міської ради» на 2021рік, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 16 квітня 2021року №130-VIII.

Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Ренійський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Ренійської міської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 16 квітня 2021 року №131-VIII.

Про внесення змін та доповнень до рішення Ренійської міської ради від 24.12.2020 року № 31-VIII «Про бюджет Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік».

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 24.12.2020 року № 32-VІІІ .

Про заміну сторони у договорі оренди землі від 05.05.2021 року №4.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про зміну розміру орендної плати в договорі оренди землі від 06.12.2010 року №041053100467, укладеного між Ренійською міською радою та Потгітер О.

Про зміну розміру орендної плати в договорі оренди землі від 17.07.2014 року №16/7022104, укладеного між Ренійською міською радою та Ращенко І.С.

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 16.04.2021 року № 152-VIII «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів Ренійської міської територіальної громади».

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 22.03.2001 року № 457-ХХІІI «Про передачу земельних ділянок безоплатно у власність мешканцям м. Рені для будівництва та обслуговування жилого будинку та господарських будівель».

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 11.08.2021 року № 270-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам СФГ «Василь» гр. Каравасілі М.Є. та іншим (4 чол.) для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту с. Лиманське, Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області».

Про внесення змін до рішення Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області № 640-VII від 17.06.2020 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області».

Про внесення змін до рішення Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області № 641-VII від 17.06.2020 року «Про встановлення розміру орендної плати за землю на 2021 рік на території Новосільської сільської ради Ренійського району Одеської області».

Про внесення змін до додатку до рішення Ренійської міської ради від 11.08.2021 року № 293-VIII «Про затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів Ренійської міської територіальної громади».

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 11.08.2021 року № 280-VIII «Про надання дозволу на розробку  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ренійської міської територіальної громади».

Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 11.08.2021 року № 270-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам СФГ «Василь» гр. Каравасілі М.Є. та іншим (4 чол.) для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту с. Лиманське, Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області».

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам України для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Ренійської міської територіальної громади.

Про надання дозволу громадянам України на розроблення проектів землеустрою щодо передачі земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) у населених пунктах Ренійської міської територіальної громади.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої її передачі в оренду терміном на 49 років Бутенко П.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: вул. Соборна №  1-В, м. Рені Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про надання дозволу Стришкову В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої її передачі в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у с. Новосільське Ізмаїльського району Одеської області.

Про надання дозволу Булгару В.К. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої її передачі в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Хлипавка О.Б. для будівництва індивідуального гаражу у м. Рені.

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ренійської міської територіальної громади.

Про надання дозволу Ренійському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої її передачі в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Новосільське Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про надання дозволу Дитячо – Юнацькій Спортивній школі Ренійської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту в межах населеного пункту с. Долинське, селище Кірган Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про надання дозволу громадянам України на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для ведення індивідуального садівництва на території Ренійської міської територіальної громади.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «ДУНАЙ АГРОС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту – с. Орлівка Ізмаїльського району (колишнього Ренійського району) Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «ДУНАЙ КЕРАМІКА» для розміщення цегельного заводу, за межами населеного пункту с. Орлівка Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Приватному акціонерному товариству «Національній Енергетичній Компанії «УКРЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населеного пункту м. Рені Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів Ренійської міської територіальної громади.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кисельова С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Калчу А.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Долинське Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу її в  оренду на 49 років Бутенко П.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована по вул. Соборна №1, м. Рені, Ізмаїльський район (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Буценко О.В. для будівництва індивідуального гаражу у м. Рені.

Про надання громадянам - членам СФГ «Мрія» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність із раніше наданих їм у користування в розмірі земельної частки (паю), для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту с. Лиманське Ізмаїльського району Одеської області.

Про надання громадянам - членам СФГ «Славутич» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність із раніше наданих їм у користування в розмірі земельної частки (паю), для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту с. Нагірне Ізмаїльського району Одеської області.

Про надання громадянам - членам СФГ «Віра» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність із раніше наданих їм у користування в розмірі земельної частки (паю), для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту с. Лиманське Ізмаїльського району Одеської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність громадянину Республіки Молдова Дирля С. для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Орлівка, Ізмаїльського району (колишній Ренійський район) Одеської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) у населених пунктах Ренійської міської територіальної громади.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Ренійської міської територіальної громади.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну їх передачу у спільну сумісну власність громадянам України для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах населених пунктів Ренійської міської територіальної громади.

Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за її фактичним використанням у с . Долинське Ізмаїльського району (колишній Ренійський район ) Одеської області.

Про передачу фізичній особі підприємцю Братковій Н.Г. земельних ділянок в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у с. Нагірне.

Інші питання.

 

Проекти рішень п’ятнадцятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання розміщені на офіційному сайті Ренійської міської ради в розділі «Міська рада», підрубрика «Проекти рішень».

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.