» Информация » Ренійська громада поширює знання про підхід орієнтований на правах людини

 
 
 

Ренійська громада поширює знання про підхід орієнтований на правах людини

Автор: admin от 24-09-2021, 18:30, посмотрело: 392

0

Ренійська громада поширює знання про підхід орієнтований на правах людини.

 

       Протягом 17 вересня в громаді відбувся ряд інформаційних заходів присвячених питанням прав людини.

Зокрема, Ренійська міська рада організувала ворк-шоп для спеціалістів, депутатів та жителів громади щодо висвітлення принципів підходу орієнтованого на правах людини в діяльності органів місцевого самоврядування. Під час якого учасники дізнались від менторки Міжнародної навчальної програми «Підхід заснований на правах людини» в Україні про гендерний підхід в роботі місцевих рад, що таке гендерно-орієнтоване бюджетування та для чого воно потрібно на місцевому рівні.

      Для школярів в цей день був проведений брейн-ринг «Права свої знай та про правила й обов’язки не забувай» участь в якому прийняли чотири команди: Команди  Ренійського закладу  загальної середньої освіти №2, № 3, № 4, команда опорного закладу «Ренійський заклад загальної середньої освіти №6 Ренійської міської ради та його філії».

       В режимі питання - відповідь команди обговорювали життєві ситуації, в яких порушуються права дитини, могли розрізнити, що таке право, а що є обов’язком. Розширити знання учнів про їхні особисті права та обов’язки, підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки, що допоможе розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці.

       Заходи були організовані в рамках міжнародної освітньої програми Human Rights Based Approach, що організовується Шведським міжнародним центром для місцевої демократії, в якій Ренійська громада приймає участь з початку цього року і яка орієнтована на підвищення знань та навиків щодо впровадження правового підходу в діяльність органів місцевої влади.

Ренійська громада поширює знання про підхід орієнтований на правах людини

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.